ДУНАЙСЬКИЙ МЕДІА-ФОРУМ-2007
![](http://siver.moy.su/_nw/2/s43875.jpg)
![](http://siver.moy.su/_nw/2/s76855.jpg)
З 21 по 23 вересня на півдні Одеської області, в Придунав’ї, проходив Перший міжнародний Дунайський медіа-форум-2007 «Danube Media Forum 2007».
Його ініціатори - група журналістів авторитетних українських друкованих і електронних ЗМІ, підтримані Міністерствами закордонних справ, захисту навколишнього природного середовища, транспорту і зв'язку України, а також Одеською облдержадміністрацією.
![](http://siver.moy.su/_nw/2/s83882.jpg)
До цієї проблематики виявили цікавість провідні суспільно-політичні і спеціальні (наприклад, транспортні, ділові) видання, канали радіо та телемовлення, інформаційні агентства України, Росії, Молдови, Польщі, Угорщини і навіть Китаю. Пояснення журналістам надавали фахівці держпідприємства "Дельта-Лоцман" (замовник проекту відновлення глибоководного суднового ходу "Дунай - Чорне море" в українській частині дельти ріки), науково-дослідних інститутів гідрологічної і гідробудівної, транспортної та екологічної спеціалізації, Дунайського біосферного заповідника, вчені, керівники територіальних громад придунайських районів і міст, міжнародних структур. Про свою позицію зможуть заявити громадські організації України і сусідніх країн, також запрошені на форум.
![](http://siver.moy.su/_nw/2/s52286.jpg)
![](http://siver.moy.su/_nw/2/s56079.jpg)
Цікавим, але закономірним фактом є й те, що запрошена румунська делегація не з’явилася на Форум.
Бо, може нема чого сказати? Бо, замість слів невдоволення в них немає документальних підтверджень?
Про це ми ще поговоримо…
З повагою
Олександр Майшев.
Фото: Олександр Майшев ©
"Європейська Україна"
![](/_nw/2/s43875.jpg)
![](/_nw/2/s76855.jpg)
![](/_nw/2/s83882.jpg)
![](/_nw/2/s52286.jpg)
Читайте також |
Коментарі (0) |