Головна › Новини › ПОДІЇ
Національна опозиція уже формується. Запис відкрито!
22-Лют-10 1167 0.0 0
У Львові оголосили початок формування національної опозиції
Об’єднання національно-патріотичних сил Львівщини виступило з заявою, в якій застерігає новообраного Президента Януковича від антиукраїнських та антиконституційних дій і обіцяє дати йому рішучий опір, який буде значно масштабніший і радикальніший, ніж Майдан 2004 року.

Заяву на прес-конференції представили директор ГО «Інститут національної пам’яті» Володимир Парубій; Герой України, голова громадсько-політичного об’єднання «Галицький вибір» Юрій Шухевич; Герой України, голова Львівського обласного відділення Конгресу української інтелігенції Борис Возницький; голова Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко; голова Львівського крайового братства ветеранів ОУН-УПА Олесь Гуменюк; заступник голови Львівського відділення Конгресу української інтелігенції Степан Гелей; голова ЛОО Всеукраїнської ліги українських жінок Надія Кохалевич.

За словами Володимира Парубія, ще до інавгурації новообраного Президента Януковича було помітно небезпечну тенденцію – його заяви розходяться з передвиборчою програмою. Він обіцяв економічні і соціальні реформи. Але замість цього лунають заяви, які не стабілізують ситуацію в Україні, а, навпаки, вносять сум’яття.

Зокрема, окремі політики роблять заяви про другу державну мову, про продовження терміну перебування Чорноморського флоту на території України, про вступ України до ЄЕП і скасування нагородження Степана Бандери.

«Починається наступ на нашу Конституцію, а отже, на наш суверенітет і нашу незалежність», – заявив Володимир Парубій і додав, що ця заява написана з метою «поставити на місце тих діячів, які проголошують антидержавні дії».

Як зазначив Степан Гелей, зараз важливо, щоб Янукович зрозумів, що за нього проголосувало вісім областей і що значна частина України поки що не сприймає його, як Президента. «Ми хочемо наперед його застерегти, що якщо він буде діяти не за Конституцією, ніхто мовчати не буде», – заявив Степан Гелей.

Володимир Парубій повідомив, що після попередньої заяви Об’єднання національно-патріотичних сил Львівщини на тих, хто поставив під нею свої підписи, чинився тиск і з Києва, і з інших міст, тому дехто навіть відкликав свої підписи. Але Парубій впевнений, що цього разу ніхто підписи відкликати не буде.

Він заявив, що від сьогодні починається формування національної опозиції, яка має консолідувати національно-патріотичні сили всієї України.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Янукович, ОУН-УПА, Львів, опозиція, російська мова, президент


Читайте такожКоментарі (0)
avatar