Головна › Новини › Гарячий коментар
Президент Янукович уже чекає збройних нападів на владу
02-Лис-11 1293 4.2 3
Президент Віктор Янукович заявляє про те, що опоненти влади готують збройні напади на органи державного управління.

Про це він сказав під час розширеного засідання уряду в середу.

"Мені правоохоронні органи кажуть, що зараз йде скупка зброї і підготовка до збройних нападів на органи державної влади", - сказав Янукович.

"Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найважче – вони мовчать, чекають, терплять", - заявив Янукович.

За його словами, у акціях протесту під Верховною Радою беруть участь люди, які через суд добилися собі виплат високих пенсій та одноразової допомоги.

У підсумку, за словами Януковича, Держказначейство втратило 6 млрд. гривень.

"Ми промовчали, витратили , а зараз під парламент прийшли ламати паркан ті, хто отримує пенсії в 30 тисяч гривень і одноразову допомогу 600-700 тисяч гривень", - сказав Янукович.

"Українська правда"

Коментар із стрічки Фейсбуку
Сьогодні пильно придивлявся у магазинах зброї, що її так забоявся наш Президент...Так! Була одна бабця підозріла, взяла зразу ТРИ!!!! лотка яєць!!! Чернігівщина - край партизанської слави! А Вітя Йолкін часом у Чернігів не збирається...:))Теги:Янукович, опозиція, чорнобильці


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Вразила фраза - "втратили страх і совість"! Втратили страх? А це опудало хоче щоб його боялися? та не буде такого! Його ненавидять, знущаються з нього, але ніхто його не боїться! А він відчуває свій кінець( може як у Чаушеску?), ось і наклав..
avatar
2
Це той тремтить, що обіцяв стабільність!
avatar
3
"Мені правоохоронні органи кажуть, що зараз йде скупка зброї і підготовка до збройних нападів на органи державної влади"
?????
Звісно, багаті люди не дуже сподіваються, що їх будуть захищати існуючі силові структури, тому закуповують збою для самозахисту.
Навпаки, головними експропріаторами в майбутьньому переросподілу матеріальних цінностей будуть саме працівники правоохоронних органів діючі і колишні.
Дивно, що Янукович називає це "підготовка до збройних нападів на органи державної влади"?
avatar