Директор молокозаводу відбився від грабіжників сокирою
![](https://siver.com.ua/_nw/32/s49615697.jpg)
Героїчна жінка стала боротися з нападником, а бізнесмен зумів встати і , взявши сокриу, пішов захищати жінку. Один із нападників, побачивши безсилля електрошокера, втік. А другого Віктор Шкурко залишив живим тільки на прохання дружини. Лікарі боролися за життя нападника цілу ніч і наклали біля 60 швів. У Світлани Шкурко медики виявили серйозну черепно-мозкову травму та перелом пальців.
Особу одного злодія встановлено, другого шукають. Про це повідомила ТСН.
Детальнішу інформацію читайте в наступному числі "Сіверщини".
Читайте також |
Коментарі (0) |