реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Корисні поради для вибору ламінату в дім

Створення домашнього затишку починається з ремонту кімнат, для яких необхідно підібрати відповідне покриття для підлоги. Асортимент пропозицій налічує десятки варіантів, а ламінат має найбільший попит. Такій популярності сприяють характеристики товару, який підходить для облаштування різних приміщень.

Зробити правильний вибір допоможуть поради спеціалістів, які знають все про ламінат для дому. Дізнавшись про особливості продукції, вдасться заощадити сімейний бюджет та створити теплу атмосферу у кожній кімнаті. Для пошуку кращих варіантів використайте інформацію https://holz.ua/pol/laminat/shopby/company-kronopol. Завдяки запропонованим перевагам ремонт квартири стане простішим та доступнішим.

Що потрібно знати про ламінат

Виробники ламінату не шкодують своїх зусиль та створюють різноманіття пропозицій. Каталог варіантів включає покриття під деревину, кахель та каменю. Колірна палітра не менш різноманітна, томі зробити вибір з урахуванням вимог не складає труднощів. При цьому варто пам'ятати, що ламінат поділяють на дві категорії:

  1. Для промислових приміщень. Характеристики покриття включають високу зносостійкість. Завдяки цій особливості ламінат прослужить тривалий час, оскільки навантаження не впливають на термін служби. Проте висока вартість робить цей варіант мало затребуваним при облаштування житлових приміщень.
  2. Для житлових приміщень. Пропозиції відрізняються привабливим виглядом та стійкістю до забруднень. Завдяки цьому ламінат використовують набагато частіше, ніж інші види покриття. Обираючи пропозицію, потрібно звернути увагу на клас та характеристики.

Під час пошуків варіантів слід підготувати власний перелік вимог. Додайте до нього бажане забарвлення для імітації дорогих матеріалів, потрібну текстуру та клас. Завдяки цьому вибір не викликатиме труднощів та займе менше часу.

Класи зносостійкості у визначенні потрібного покриття

Виробники продукції застосовують спеціальні формули для визначення класу зносостійкості. При цьому враховують показники стійкості до вологи, вогню та бруду. Орієнтуючись на клас, вдасться отримати бажане покриття та заощадити кошти. Тож, зараз на ринку представлені наступні варіанти:

  • 21. Цей клас підходить для підлоги в дитячих та гостьових кімнатах. Термін служби залежить від навантажень, тому виробники радять відмовитись від встановлення важких меблів. Невисока вартість – перевага, яка варта уваги.
  • 23. Цей клас покриття має покращені властивості стійкості, а важкі меблі не вплинуть на термін використання. Такий ламінат вибирають для спальні чи дитячої кімнати.
  • 31. Цей клас відрізняється високою зносостійкістю та стійкістю до вологи. Завдяки таким характеристикам зростає і ціна, проте тривалий термін служби за умови великих навантажень приваблює покупців.

Відсутність складнощів під час виконання монтажних робіт та доступна вартість – головні переваги вибору. Враховуючи клас зносостійкості та інші характеристики, вдасться підібрати рішення для помешкання та заощадити на покупці.


Коментарі (0)
avatar