реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Класичні помилки під час користування пральною машиною

Прання було дуже важкою та затратною за часом справою до моменту винаходу автоматичної пральної машини. Ця подія дійсно змогла змінити життя людей на краще. Проблема прання вручну повертається, коли прилад виходить із ладу. Щоб мінімізувати ризик ламання машини, достатньо просто не допускати найпоширеніших помилок.

Більше — не означає краще

Багатьом людям здається, що якщо додати більше прального засобу, речі стануть чистішими. Проте це не так. У процесі прання буде утворюватися надлишок піни, яка може блокувати дренажні отвори або проникати всередину корпусу, потрапляючи на електронні компоненти. Тому завжди дотримуйтеся рекомендованої норми, особливо якщо йдеться про якісний засіб для прання, наприклад порошок Аріель. Подібна ситуація виникає і в тому разі, якщо використовувати засіб, що не підходить. Наприклад, порошок для ручного прання має підвищене піноутворення, тому в процесі роботи машини може виникнути справжня «пінна вечірка».

Перевантаження барабана

Коли збирається велика кількість білизни, хочеться розв’язати проблему за меншу кількість циклів прання. Проте перенавантаження барабана призводить до того, що речі будуть недостатньо чистими та свіжими. А ще така звичка загрожує швидкою втратою ресурсу деталей та вузлів техніки, що стане причиною ламання. Але і прати всього 2–3 дрібні речі також не варто. Є певні норми завантаження барабана:

  1. 1/2 — для синтетичного одягу;
  2. 3/4 — для речей із бавовни чи льону;
  3. 1/3 —для вовни та інших «важких» тканин.

Слідуйте цьому правилу — і тоді речі будуть чистими, а техніка працюватиме довго та якісно.

Не забувайте про фільтр

Часто в пральну машину потрапляють речі, яких там бути не має: монети, чеки, жувальні гумки та інший дріб'язок. І все це накопичується у фільтрі, який потрібно регулярно чистити. А саме — не рідше ніж один раз на три місяці. Усе залежить від інтенсивності використання приладу. Якщо пралка починає працювати гірше, виникають збої в програмі або ж з'являється неприємний запах, потрібно насамперед перевірити стан фільтра. Також сам барабан потребує періодичного очищення. У деяких сучасних моделях є спеціальний режим миття барабана. Якщо ж такого немає, потрібно активувати звичайне прання за максимальної температурі з додаванням оцту або спеціального засобу, але обов’язково без білизни всередині.

Неправильне встановлення

Спосіб встановлення має великий вплив на роботу та ресурс побутового приладу. На певних етапах прання барабан обертається на високій швидкості, що призводить до вібрації та навіть руху машини приміщенням. Це явище є вкрай негативним, виникати воно може з певних причин:

  1. забули зняти транспортувальні болти;
  2. нерівна підлога;
  3. зношені підшипники або амортизатори.

Виправивши ці недоліки, можна забути про зайвий шум під час прання.









Коментарі (0)
avatar