Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Борис]
avatar
29
Шановні колеги! Якщо маєте хоча б елементарне бажання вести мову стосовно всіх перепетій навколо проблеми встановлення "істінного врємєні" на рівні дорослої людини, до чого, врешті, спонукає власними сокральними думками пан Чечетов, не полінуйтеся опрацювати шкільний підручник з географії у перших темах, допущений паном Табачником до використання у 7 та у 8 класах!?
Ви зрозумієте, що земна куля, хотілось би панам з партії регіонів чи не хотілось, а таки розділилася з ласки Божої на 24 часових пояси!? Та й "українська географічна проблема" з величенькою витягнутістю території мабуть теж стане доступною до свідомого сприйняття без особливих емоцій. Адже це не всуп до НАТО чи вивчення "єдіної історії"!? Бо ж у природі-все просто і зрозуміле. Отже, з олівцем - вперед до роботи!? Знайдіть там свою хату,московську, європейську!?
А бажання Чечетова навіть природним речам давати "отмашку", за принципом Верховної ради, то вже його особиста біда. Нехай він залишається з нею без коментарів!? І до чого тут зустріч президентів, професійні оцінки чи " удар в спіну!?"
До речі згадав, можливо і Ви пам"ятаєте, як під вінець 70-х- поч. 80-х такі ж кандидати, доктори та професура не бажали змиритися з тим, що великі річки Радянського Союзу "даремно" воду несуть у Північний Льодовитий океан!? Не з"явись тоді на світ Божий Горбачов з "Перебудовою", дивись і реалізовали б, будь вони не ладні, проект тисячоліття - повернення річок з Півночі на Південь!?
А що творили совдепівські "учьониє" з генетикою!? Одним словом - нічого нового не чути, - " і всьо ж мі дєлаєм ракєти і пєрєкрілі Єнісєй і в області балєта - ми впєрєді планєти всєй...", або "говоріт Москва, московскоє
время...???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
28
А ще, треба додати, що "писанина" виявилася досить "сухою" і геть не доступною для пересічного громадянина. Нічого нового. Одноманітні і нецікаві речі для публіки, котра очікує майже "римованих рядків", по духу схожих на виступи комуністів на мітингах. Ну щоб, коли опинилися у роті - просто танули без зайвого клопоту!? Це не те, як колись писали доповіді генеральним секретарям на пленуми кпрс чи з'їзди партії!? Розпорошився інтелект, загубився колегіальний розум чисельної обслуги!? І майбутні президенти вже говорять не зовсім теплими і близькими до пересічного електорату словами.
Якщо провести соціологічні дослідження через декаду, то виявиться картина зовсім не втішна для замовників "літературного" шедевру : Добре, коли ознайомленими з запропонованою теорією щасливого майбутнього, за Путіним, виявиться відсотків 5-7!???? читачів!?
Адже це не про війну, яку він мав невдалий досвід недолуго згадати перед всією українською громадою напередодні нового року, за що і получив!?Та й не про Леніна-Сталіна, не про "соціальні переваги " часів совка, не про "триєдиний початок спільної долі і "общіє корні"!? Здається, трішки не спрацювали ті, що гроші отримують за те, щоб шевелити від сну "п'яту колону", яка теж, як доводитять реалії дня, далека від нормального стану!?Щось не вийшло.
avatar
27
"Мудра" чиновниця, виходячи з займаної посади, дала відповідь керівникові обласної організації УНП у дусі, який відповідає сутності влади сьогоднішнього дня. От тільки даремно вона виписувала аж три пункти, коли вся висока матерія, у відповідності до "патриотичних" почуттів цієї уповноваженої у архітектурних справах пані, вмістилася у десяток слівців пункту№3!?
Ото і вся музика. Такі вони є при владі. А націонал-патріотам нічого тепер стрибати. Всьому свій час. Перед цим "ненашим" було аж П'ЯТЬ довгих років "наших"? І тому те, чим сьогодні обурюємося, мали б втілити, перебуваючи при владі, швидкими темпами.
Але - от біда!? При владі ж і залишились у більшості міст , районів та областей тіж самі!? Такого хотів Віктор Андрійович. Аж пам'ятаємо, як виштовхали від влади патриотів на кшталт Василя Червонія!? За таких українських достойників не соромно буде і через століття!? Такі чітко знали, у якому напрямку має бути "повернутим" Богдан!? Так що маємо те, що маємо...
avatar
26
І які ж вони висновки, пане Сергію? А щодо "феноменізації" явища з призначенням останнього голови області, то я не вбачаю чогось дивного. Просто звичайна перебувальщина на посаді на час виникнення за обрієм необхідності поміняти. А "погони"- не забаряться бути зміненими!?
Сам же голова колись по суті дав відповідь на запитання вами поставлене: "я людина президента!". А хто президент - діло третє. Та й не тільки це є причиною неприйняття до книги рекордів України чи області. Он у Новгороді-Сіверському аж ЧОТИРИ(!!??) рази призначали та перепризначали нинішнього голову ТРИ президенти!? Ото феномен!
avatar
25
Сьогодні такою похмурою картиною мало кого здивуєш. І здається єдине, у чому виграє наразі наш люд- у Чернігові чи у моєму Новгороді-Сіверському, так це у відсутності помітного бажання вникати у суть "проблеми води"!? Мабуть не настав на загал той час , від якого відлік піде вже не за "московським " часом, а за властивим відбором- виживає сильніший. Поки ж людям пофіг, бо якби не так, то вже б примусили безглуздих керівників робити так, як книжка пише.
avatar
24
Пробудження самосвідомості і починається з великих студентських центрів країни. На це наводить досвід різних періодів української історії ХІХ-ХХ століть. Та й прикладів такої самопожертви немало. Достатньо лишень згадати кілька ситуацій за совєцького режиму з виставленням на показ всієї гнилі системи стараннями національно-свідомої інтеліґенції, як вчинок молодої української патріотки Дарини Степаненко стає зрозумілим.
А чи забули виступ когорти "шістдесятників" у Києві на прем'єрі "Тіні забутих предків" на знак репресивної системи"розвинутого соціалізму"? Та й ляпасів діячам влади від мужніх патриотів чи просто небайдужих на сторінках всесвітньої історії у різних країнах ХХ-ХХІ ст. знайдете чимало!? Додайте кинуті яйця, гнилі помидори тощо. Просто серйозному пану у майбутньому не варто робити занадто необдуманих та провокативних вчинків на рівні причинення болю гордовитим носіям українського менталітету. Адже зростло покоління вже постсовкових юнаків та юнок!?
Цікаво, що Табачник, знищуючи по живому українську національну гордість впродовж тривалого часу з подіуму такої посади методом збурення духовно здорового товариства, ще й, виходить, і надалі хотів почуватися ідолом антиукраїнства? Не вийшло. Терпіння колись закінчується. Здорова українська поросль пробиває і у темряві дорогу до світу!? Слава Україні!
avatar
23
Ото як би знайшлась колись мудра політична сила, претендуюча на політичну владу у державі, та й задекларувала у своєму програмному документі- звільнення суспільства від всього того перевантаження втратившими особливий зміст нагородами, концепція існування яких на 100% змавпована від совєтів!??????
Як що вже і потрібно країні мати, у відповідності до міжнародного етикету та правил певні відзнаки, то це має бути серйозно і виважено, а не цяцькі-ляльки!? Суспільству останнім часом вже гидко спостерігати за перманентними конфліктами та скаженілою викривленістю цього дійства, яке мало б називатися "визнанням державою" заслуг людини!? А оскільки і тут бардак- купівля-продаж, політична доцільність, то час відмовитися від успадкованого з імперських часів ритуалу......
avatar
22
Такі ж запитання постають і при аналізі відзначень та нагороджень, здійснених за часів президентства В. Ющенка.
Просто всі ці люди, що піднялись до зірок, а конкретніше- на президентські посади, є дітьми тієї епохи, яка полюбляла розвішувати "цяцькі-ляльки", тобто нагороди, перетворюючіи їх з відзнак державних на зовсім не сприйнятні здоровому глузду заохочення!? Ну а сьогодні, то взагалі виходить смішно з малесеньким присмаком тривоги за людей, які від районного рівня взялись за оцінку ваги внеску кандидатів на нагороду у справу "розбудови української держави"?!
avatar
21
"Не цурається Батурина...", але й продовжується занепад великого шару української історії по селам і містечкам області. Я тільки дивлячись на свій, чи не найбільш "історичний" район на просторі Чернігівщини, маю висловити занепокоєння, що жодних змін не відбулося за останні двадцять років, якщо виключити "потьомкінскіє сьола" часів Л. Кучми!? Хоча ці роки змогли кілька разів виступити на підтанцьовках старшому братові, викинувши зі щедрості своєї немаленькі гроші на гучні забави на кшталт "Нетлінного "Слова..." - такого надуманого свята у Новгороді над Десною!? Так, що не треба поспішати здравиці оголошувати на відповідні адреси, в тому числі і пану Хоменку!
Бачили вже і знаємо, як хто працював...
avatar
20
Ото ж, ще рік-два пройде і всі націонал-патріоти, від втоми, чи від "покращення вже сьогодні", геть забудуть про минуле. А почнуть з чистого листа. І всім буде здаватися, що все нормально, проблем нема, а ми- лишень старіємо!? Будьмо! Зі святом, пане Василю!
avatar
19
Ось і скресла крига, пішов лід. Прорвав таки інформаційну блокаду пан Чечетов. Захотіли послухати неперевершеного спікера біло-синіх масмедійники Чернігова, за любязного запрошення КМЦ "Інтермеццо"(???)
Все більшої популярності набувають культурологічні установи націонал-патріотичного спрямування у стані вчорашніх упертих опонентів, а то й противників національної ідеї. Дива та годі.
Ще вкілька днів тому тут йшла плідна розмова з легендою української Незалежності паном Левком Лук'яненком, а сьогодні журналістська громада, яка півроку тому ще була налаштована перекрити будь - які канали піару особи через принципове інформаційне непомічання на небосхилі, а сьогодні вже уважно слухають міркування про "наболіле" народного депутата- про політичних лузерів в українській політиці держави, та про національних лідерів!? Отакої!
avatar
18
А яка була мета приходу пана Соколова до КМЦ "Інтермеццо"? Чи тільки з-за бажання пояснити причину подачі позову проти "Батьківщини"? Адже у справжнього господаря у домі такого не буває, як пояснює міській голова Чернігова!? Можна погодитися з коментарем №1 та№2 щодо сутності владних менеджерів.
avatar
17
Здається, що на просвітянській стезі, та ще й під впливом такого потужного інформаційного рупору, як КМЦ"Інтермеццо", навіть "мери" від політичних сил геть далеких від національно-демократичного спрямування- попрямують українським шляхом державницької ходи. Ось така вона сила української ідеї! Слава Україні!
avatar
16
Бажано б почути про програму діяльності комітету, про лідерів, про оцінку ситуації з виходом на перспективу, не зациклюючись на подіях навколо Печерського суду. Адже питання стоїть дійсно доволі тривожно. Знов на черзі: "що робити?"
Про політичний курс, про першочергові кроки!? А ще - позиція кожного з десятка чи трішечки менше політичних керівників обласних організацій!? Чи готові відповісти на конкретне питання- будемо чинити спротив разом, чи знов знайдемо питання, які розведуть по окремим сегментам і до того збіднілого на прогресивний електорат виборчого поля Чернігівщини? Отже, чи зможемо домовитися так, щоб нинішні "лідери" забули про вчорашні соціологічні дослідження- хто там попереду, а сиділи за "круглим столом" всі на рівних? Нехай керівника оберуть таємним голосуванням, щоб не було можливості тягти на себе ковдру. А ще- не забудьте на найпочесніші місця "посадити" молодь: різні студентські, громадські незаєложені організації!?
avatar
15
Не на шутку розгулялися! Он де гроші! Наче б то на відьмацький шабаш зібралася "п'ята колона"!? Не менш кількох сотень тисяч коштуватиме мабуть таке відновлення під вождем та навколо!? Принципово і по суті ставить запитання за подачі звернення Сергія Соломахи до міської влади обласна організація Української народної партії. Чи почуємо відповідь?
avatar
14
Добре, що мова про інтелектуальне - про книги від відомого політика- інтелектуала, громадського діяча Валентина Наливайченка. Досить про машини, шифер, обіцянки доріг , мостів, садочків тощо!? Адже відомо, що сьогодні являє собою сільська бібліотека зі старими фондами. Та й нова книжка, презентована Сашком Ясенчуком, гарне поповнення для будь-якої книгозбиральні.
avatar
13
Без сумніву актуальна тема, пане Олександре! І рекомендації теж своєчасні і дотепні, хто ніколи не бачив, що то є такий вдалий захист зелених насаджень. Колись, років двадцять тому, я спостерігав цікаву картину. За Десною, у Биринському лісництві, значні ділянки лісу мали повноцінний вік стиглості- за 100 років і були не спиляні!? Мені самому довелось зрозуміти причину цього. Коли на сільську лісопилку ми привезли для розпиловки хлисти, то завідувач пилорамою-чоловік літній і досвідчений, знаючи з якої ділянки ліс, не був у захопленні, на відміну від мене від товстих і гарних колод!? Виявляється, що той старий, ще панських часів ліс, був сильно "побитий" осколками снарядів, мин у серпні-вересні 1941 року. Це якраз там спробували чинити опір кинуті на призволяще залишки військ 13 радянської армії.Отже така історія заповідного лісу у Селі Бирині Новгород-Сіверського району . А ваші пропозиції мають взяти всі, кому дорога природа, щоб її уберегти від масового знищення.Дякую.
avatar
12
Тут і не знаєш кому співчувати? Як на мене, то пані Галина на завершення каденції на посаді при народному депутатові, скоріш за все іде, виконуючи певну роль. Дивно і не зовсім приємно читати про таке.
Для чого? Яка мета такої публічності звинувачень?
Не вийшло - забрала трудову книжку - і до побачення! Адже працювала вона на посаді забезпечення медійного обслуговування досить активного парламентаря, зовсім не схожого на тих, хто відбуває "повинність", чи навіть зовсім забув про роботу у Верховній Раді. Тому мала б призвичаїтися до певних вимог, режимів, субординацій, інших нюансів, навіть незвичних, про які йдеться у трактаті пані. До наведеного у тексті листа, як неприємного, людина природньо або звикає, або - йде геть! Свято місце порожнім не буває.
От тільки не зовсім приємно читати такі модні останнім часом меседжи на публіку від невдах, або від тих, хто вдало робить демарш під якусь диктовку! Ну пішла пані Галина. Ну прийде назавтра замість неї інша чи інший. Ну і що з того? Україна як стояла, так і стоятиме. У цьому світі вічного нема нічого. Не треба тільки так круто. Ой, які ми!? Якби-то кожен працівник, звільняючись з місця своєї роботи, яку навіть любив більш за все на світі, після того, коли грюкнув дверима ще й почав по пунктиках розкладати всі справжні і надумані пакості про вчорашнього керівника, мали б виготовити тематичний альманах "Чому я покинув шефа?" Дай Боже, щоб на новому місці вдалось реалізувати всі плани, в тому числі і з іншими депутатами.
avatar
11
Шановний, пане Тарасе! Мова зовсім не про переваги минулого суспільства, з якого ми вийшли,а про день сьогоднішній.Коли всім добре видно, що у господарстві області нічого гарного не відбувається.Торгівля, метал, вирубка лісу, а ще - податки з малого і середнього бізнесу.Ото і весь наш успіх.А за всю країну- ви не праві.Сам бував у різних куточках України і знаю, що є нормальні приклади функціонування господарства. А з минулого я навів тільки приклади підприємств, які для тодішніх вимог господарства совдепії робили "обличчя " Чернігівщині! Дякую за увагу до думки іншого.
avatar
10
Колись таким оптимізмом були заряджені високопосадовці за часів совка. Адже цього вимагав статус компартійного номенклатурщика, інакше-про що мова! Ми ж успішно йшли попереду всієї планети. Для того часу Черніговщина мала своє і промислове і аграрне обличчя: "Хімволокно", "КСК", Комбінат селікатної цегли, ЗАЗ, Фабрика РТВ, Зелене господарство, ішші підприємства, що мали обличчя.А ще додайте судноплавство на Десні з річковим портом тощо. Я вже не кажу про аграрну частину економіки, яка задніх не пасла(Менщина, Ніжинщина, тощо). Промисловими центрами заслужено називалися Чернігів, Прилуки, Ніжин , Бахмач. А що ми маємо сьогодні- то краще вже мовчати щодо оптимізму на кшталт "...не можна називати Чернігівщину депресивною! Навпаки-це область розвитку!"Ой, ой, ой! А може поглянте хоча б з висоти пташиного польоту на так званий "розвиток" Подивіться відкритими очима на Новгород-Сіверський зокрема, щоб впевнитися, як він тихо помирає? Назвіть підприємство, яке б дозволяло хоча б штанці підтримувати на пристойному рівні, не оголюючи відповідні соромні місця?! Коли все так добре, то чому ж знов, як у90-ті, вчителі "воюють напередодні Нового року за заробітню платню ? Чи не зрозуміло, що відсутність нормальної економічної бази у нашому краї-то крах, кінець? А ви про оптимізм. Кожен третій випускник середньої школи-безробітний, або вимушений їхати до столиці чи Москви на заробітки?! Одним словом-те що було в економіці мого району , пущено за вітром! Попереду -жебрацтво. Була надія на потужного інвестора у будівельній галузі( з виробництва цементу) -все пішло від нас, до думающих про майбутнє керівників. Ось і шукаймо, де воно те "прекрасноє- дальоко", чудове, затишне!!! З Новим роком та Різдвом Христовим!
avatar
9
Шановний, Сергій Васильович! Ваша пересторога на наступний рік вже успішно працює сьогодні! У Новгород-Сіверському районі добігає кінця не тільки 2010 рік, а й місяць, як влада припинила виплачувати заробітну платню вчителям. А разом і іншим бюджетнікам. Тобто знов, як у часи президентства Кучми, будуть накопичуватися борги. Оце вже дійсно справжній ручний чи ножний режим розподілу грошей. Кажуть, що видадуть 20% авансу!!! От і виходить, що починається "чесна" реалізація у Новгороді-Сіверському програми для людей!!! І тому, слухати промови про якісь бюджети на наступний рік вже набридло. Відомо тільки те, що питання стоїть про суцільне зубожіння народу. Початок на Сіверщині покладено.
Вчителі Новгород-Сіверської школи №2 звернулися до постійної комісії районної ради з проханням допомогти у виплатах зарплат. Маємо факт, на який вже треба реагувати правоохоронним органам, адже порушено Законодавство про працю у частині, коли можна спитати жорстко. Хоча, звісно, що влада працює у своїх інтересах. А оті голосуючі від так званої опозиції у Парламенті - то просто баласт і народ, здається мені, вже давно їм дав оцінку і "добрі імена" за ратні подвиги при тисненні кнопок. Звичайно що у 2011 році нічого доброго людині праці очікувати не слід. Наразі маємо старт до жебрацтва.
avatar
8
Добре зробили, запропонувавши гарну і реальну ідею. Адже може статися, що такий оргкомітет забігає вибудовувати по вертикалі - від Чернігова і до Новгорода-Сіверського влада, яка делегуватиме до названої інституції людей, що на 90% якраз то і були справжніми борцями, тільки з іншого боку-чинили супротив в силу можливостей, у період наростання національного підйому, оберігаючи крісла у райкомах та обкомах комсомолу і кпрс, у виконкомах, парткомах установ та організацій у процесі коливання народного гніву по тілу імперського спокою. Просто проаналізуйте у кожному районі та місті - на яких посадах перебували нинішні керівники, заступники та начальники управлінь органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у 1991 році????????? І отримаєте реальну картину справжнього відсотку чиновників, що є проукраїнськими, патріотичними, з державницькою свідомістю. Адже справа проведеня люстрації так і загубилася у палких промовах націонал-патриотів, репрезентувавших скоріш за все - товариство патриотів-романтиків, сміливо дозволивши вчорашнім нуменклатурщикам перефарбуватися у таких, ким вони є наразі.
avatar
7
Профспілкам у особі керівництва треба вже давно розпочинати відкриту боротьбу проти рабського закріпачення народу, а не бігати на підтанцьовках Уряду, який за різними напрямками сьогоднішнього життя тільки і встигає зі своїми "життєвостверджуючими" пропозиціями в "інтересах народу"??? Натомість з початку року, що минає, лідери профспілок просто продовжують йменуватися такими. Уряд веде до прірви з майбутніми пенсіями - мовчать, закинули думку про відкрите паплюження Кодексу про працю - теж мовчать. За крок до ліквідації пенсії з вислуги вчителів, лікарів, інших категорій з бюджетної сфери - теж голос не прорізається!!! А тепер ще одну фантазію на тему"любімих песен Ілліча" задумали впровадити - маю на увазі так звану пеню??? Краще б зробили так, щоб зарплату моїм колегам у Новгороді-Сіверському виплачували своєчасно. Або підказали, де взяти гроші, коли зарплату наприклад, як на сьогодні, вчителям не хочуть видати, натомість ставлять смирно перед погрозою пеНІ !!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
6
Ну, а чого нам чекати, коли навколо все більше і більше стає антиукраїнського - від церковних заходів, депутатських демаршів на різних рівнях - до текстів у підручниках для середньої школи, які аж ніяк не утверджують велич України у просторі і часі. Мабуть це і є той момент, коли правити бал доручено злим силам!? А в останні місяці дійсно таки спорстерігається посилення наступу і на Церкву нашу і на пам'ять, і на свідомість українську. Завдання одне - вистояти. Переможемо духовно - незабариться і загальний успіх повернення України на круги своя.
avatar
5
Василю Федоровичу! Як завжди Ваша думка стосовно нашої рідної Церкви прекрасна і зрозуміла, так само, як зрозумілою у ставленні до неї є позиція влади, яка і у місті Чернігові і у області далека від патріотичності. Ви от тільки недооцінюєте її кроки, називаючи м'яко, немов дитячі розваги, "неумілими". Натомість всі сьогоднішні достойники на олімпі добре знають, що творять, адже інакше чи порушували б законодавство України, закриваючи очі на невиконання рішення високого суду щодо дій отих болящих, що їдять московські "щі", навколо козацької святині? Одним словом - керує всім Москва!!! Незгоден і з тезою про небажання помаранчевих політиків. Чому? Тому, що їх,"помаранчевих", як довело життя, на владній вершині просто не було. Мало місце бути присутніми пристосуванці до викликів часу, щоб потім залишитися на своїх же місцях у відповідності до потреб "нової, рідної влади"(!!!) У цьому впевнемося ми, чи наші діти - як тільки при владі стануть українські патриоти, так все зміниться ой як швидко!!! В тому числі і питання церкви буде розвязано без особливих зусиль, само собою. Згадаймо Гетьмана П.Скоропадського часів національно-визвольних змагань 1917-1921 років. А Патріарху нашому Філарету- сили і довголіття, а разом і його Преосвященству-владиці нашомуЧернігівському і Ніжинському Іларіону!!! І слава Україні!!!!!!
avatar
4
У нас взагалі можна не займатися цією витівкою, тому що керівники не розуміють суті цього заходу, перетворюючи його у загальну шкоду для людей. Про яку економію і чого йдеться, коли замість ранішого початку робочого дня, як то о 7-00 ранку , адміністрація у Новгороді-Сіверському відчиняє двері о 9-оо???. А щодо питання про переведення годинника взагалі у межах України, то це, на нашу думку, повний абсурд(!!!) Чули дзвін з Європи, та не знають , де він?Ну якщо ви вже і хочете змавпувати на зразок когось, то замініть розклад, де це потрібно. І не чіпайте стрілок годинника, бо і так, починаючи зі сталінськогої епохи влада примудрилась "поцупити"не менше години часу(???) Маємо на увазі запровадження "декретного часу" ще з 30-х років за совка. Ви зверніть увагу, о котрій годині стає темно у Чернігові у кінці листопаду чи у грудні? Натомість вранці-все задом на перед?! Так що краще нехай працюють, а не займаються пустопорожніми справами та ще й на шкоду людям!!!!!!!
avatar
3
А ми і бачити не повінні. Він, Перес, нехай забуває про свою історію- справжню, вистраждану, а то- дивись і надуману(!?) А ми, українці, будемо свою- вічно памятати!!! І так завжди - з Пересом чи без Переса. Можливо за таких умов-нас більше ніколи не обдурять ті, які хочуть, щоб ми все своє забули!. Отакої! Не проспіть знов, шановні УКРАЇНЦІ!!! Іван Очеретний, вільний журналіст.
avatar
2
А у Новгороді-Сіверському пройшли заходи з вшанування чергових роковин трагедії світового масштабу - страшного Геноциду більшовистської Москви проти свобідної України - прадавньої землі орачів і землеробів. І, слава Богові, новгород-сіверська громада розуміє, що події 1932-33 років - то акт всесвітньої катострофи, породженої злими вождями сатанинського більшовизма з московського Кремля у вигляді відомої людству, але не досить поширеної системи людиноненавистнічеських заходів, що звуться геноцидом. Миршаві мрійники про світову революцію скористалися нелюдськими засобами, щоб приговорити до знищення багатомільйонну європейську націю(???) Та ми згадали наших прадідів, хто на небесах, і сказали в повний голос про цей жах, нехай і через 77 років, але на весь новгород-сіверський район(!!!)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=do1x1eWjmCY]
Борис Домоцький, депутат Новгород-Сіверської районної ради, голова районної організації УНП
avatar
1
А ще додавайте, не соромлячись, що то був початок сучасної України! Чи може ще хтось жив окрім нас? Давайте говорити без оглядування на тих, хто за новгород-сіверським Грем'ячем. Не бійтеся нащадків угро-фінів, нехай вони свої початки відшукують, а ми будемо вдивлятися у свої.
Борис Домоцький

« 1 2 ... 5 6 7