Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Василь]
avatar
624
а я думав, що його виборці вибрали. Незважаючи на слова Ющенка, що Януокивч і Юля - два чоботи пара...
avatar
623
Дивно, чому Черняков не не згадав щойно видану "Просвітою", "Аельсином" і Рухом брошуру, де якраз і зібрана корзина наших пропозицій... Самі себе не цінуємо?
avatar
622
і все ж Віктор Іванович переконує українців змиритися з російською окупацією Криму та Донбасу. Нагадаю: хорватів теж переконували не рипатись проти сербів, а вони не послухали і перемогли. По-друге, Росія розпадеться так швидко, що до нас попросяться ще й Кубань, Стародубщина (Злинка ж при Єльцину просилася!) та й навіть Таганрог, Вороніжчина і та частина Курщини, де є села, засновані Мазепою - Іванівка, Степанівка та Мазепівка...
avatar
621
Дякую, поправили
avatar
620
1776 г., Нью-Йорк. Американские майдауны сносят статую короля Георга III. 
- Других проблем у новопровозглашенного государства, конечно же, не было. 
- Свалили статую - и сразу зажили лучше англичан, а долги сами собой погасились! 
- А у нью-йоркцев они спросили, хотят они этого или нет? 
- Избавляться надо было сразу от всего британского наследия: университетов, портов, банков. 
- Дикари и варвары, с легкостью отрекающиеся от своего прошлого, не имеют будущего.
- Они хотя бы знают, что сделал Георг для Америки?
- Обезьяны, сносящие памятник Дарвину, иначе не скажешь! 
- Против позолоченного куска металла все смелые. 
- А это, между прочим, произведение искусства! 
- Ломать не строить!
- Работать на благо страны никто не хочет - лишь бы декларации строчить и статуи ломать. 
- Как бы там ни было, это история. 
- Да если б не Великобритания - в Америке не было бы ничего, кроме индейских вигвамов!
avatar
619
Система себе захищає!
avatar
618
малувато - тільки дві оцінки! тим паче, що вони несправедливі в сенсі тугої прив'язки Куліча до Атрошенка
avatar
617
На жаль, стаття знята з сайту його редактором, який воює з Вячеславом Кириленком...
avatar
616
район названо - Городнянський. А вашим хай прокуратура зацікавиться, бо її працівники сайт наш читають...
avatar
615
mohuci - нічого собі "женщинка": мова йде про Зміючку натуральну. А гади після вигнання Адама і Єви з раю, завжди кусають людей - антагонізм закладено з народження. Так що не треба переводити на сучасне суспільство архаїчне, ментальне протистояння Добра (Івасик- Телесик) і Зла (Змія)
avatar
614
то так знає ситуацію департамент культури під орудою п. Мойсієнка
avatar
613
молодець Іван - зараховано !  wacko
avatar
612
якийсь боягузливий Іван надіслав на адресу редакції такий коментар: В Олександрівці на вул. Новоукраїнській розташована пилорама С. Миколи - лісника "Чернігіврайагролісу". Цей лісник "охороняє" Графський ліс, що за кладовищем "Яцево". На протязі 7-8 років цей охоронець методично випилює згаданий ліс - він скоро взагалі зникне. Кожного дня курсують автомобіль і трактор з лісом. Вулицю Сілка перетворив у суцільне болото, скоріше вона нагадує радянський тракторний стан поганого колгоспу. Скупчення тракторів, автомобілів, лісу - жах. Дивишся на все це - чи є у нас хоч якась влада?
avatar
611
в роботі ради взяли участь представники Чернігівських міської і районної, Менської, Куликівської, Бобровицької, Борзнянської, Городнянської, Ріпкинської, Ніжинської, Корюківської, Прилуцької, Талалаївської організацій і всі голосували одноголосно.
avatar
610
ні, не було ні його, ні Миколи Стрільця - голови фракції ПР
avatar
609
оце стільки комуняцької вати повилазило, хай Бог милує!
avatar
608
дякую, виправимо
avatar
607
Вас також можна звинуватити в антиукраїнізмі себто ксенофобії. Бо звертаєтесь до нас мовою окупанта. Напишете нашою мовою - тоді дамо відповідь по суті...
avatar
606
характерно, що захисниця начальника культури пише не українською мовою. Це до питання про засилля комунорадянщини, як говорить Микола Пантелійович.
avatar
605
На фото - старий залізничний вокзал... А фото церкви обіцяли прислати...
avatar
604
За уточненими даними професійна сцена (це так під 300 тисяч гривень) була подарована Запорізькою областю, півроку зберігалась у філармонії, потім у дворі депаратменту, а тепер використовувалася під час виборів. Розслідування буде - завдяки позову Мойсієнка до суду!
avatar
603
скромно признаюся, що це я був автором терміну "ковбасна революція"...
avatar
602
ні, Патріарх помер у дочки в Канаді, у містечку Грімсбі, чи якось схоже зветься...
avatar
601
Я й кажу, що підвал у приватній власності, але ж з ним ніхто нічого не говорив - мо б він і віддав. Або можна повернути за порушення умов договору через суд... Єдине, що треба ж дирекції заповідника ж... підняти і мізками поворушити...
avatar
600
а шо ви імєєтє сказать? smile це буде в наступній подачі - якщо є інформація, поділіться на мою пошту chep2@ ukr.net
avatar
599
дякую, Станіславе - виправив!
avatar
598
А без помилки зробити не могли ...
avatar
597
Замечательнейшие слова св. Николая Японского (Касаткина)из его Дневника: "19 июля (1 августа) 1904 г. ПонедельникБьют нас японцы, ненавидят нас все народы, Господь Бог, по-видимому, гнев Свой изливает на нас. Да и как иначе? За что бы нас любить и жаловать? Дворянство наше веками развращалось крепостным правом и сделалось развратным до мозга костей. Простой народ веками угнетался тем же крепостным состоянием и сделался невежествен и груб до последней степени; служилый класс и чиновничество жили взяточничеством и казнокрадством, и ныне на всех степенях служения - поголовное самое бессовестное казнокрадство везде, где только можно украсть. Верхний класс - коллекция обезьян - подражателей и обожателей то Франции, то Англии, то Германии и всего прочего заграничного; духовенство, гнетомое бедностью, еле содержит катехизис, - до развития ли ему христианских идеалов и освящения ими себя и других?.. И при всем том мы - самого высокого мнения о себе: мы только истинные христиане, у нас только настоящее просвещение, а там - мрак и гнилость; а сильны мы так, что шапками всех забросаем... Нет, недаром нынешние бедствия обрушиваются на Россию, - сама она привлекла их на себя. Только сотвори, Господи Боже, чтобы это было наказующим жезлом Любви Твоей! Не дай, Господи, вконец расстроиться моему бедному Отечеству! Пощади и сохрани его!"
avatar
596
ой, лишенько - давай розкажу тобі як неканонічно була утворена московська церква, як десятиліттями не визнавали Болгарську, Албанську, Сербську та інші православні церкви! і це їм не завадило хрестити дітей, відспівувати небіжчиків тощо. І ніхто не говорить про безблагодатність цих церков. так що давай поізучай історію - тільки не за московськими підручниками і не московські брехні, з яких весь світ уже сміється.
avatar
595
промосковські тролі не мають нарешті своєї брудної юрти під Катерининкою, зметені Майданом, то тепер в інеті блудять своїм руцкім мірам... І вони  будуть мені розказувати про благодать... Так наче це газовий краник, що в Москві перекривається! Ідіть пріч, обрядославні!

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »