реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Сосницький » Сосничани закордоном (Пошук земляків для спілкування)
Сосничани закордоном
GrisДата: Четвер, 31-Січ-08, 20:53 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Я вже півтора року працюю в Данії. Недавно знайшов нашу популярну газету "ЧАС" !!!!! Чесно кажучи був приємно здивований. А після цого вирішив знайти Сосничан , щоб не так сумно було проводити час після роботи!!! Сосничани АУУУУ biggrin biggrin biggrin biggrin
 
ВасильДата: П'ятниця, 01-Лют-08, 18:27 | Повідомлення # 2
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
Шановний, я хоч і не з Сосниці, а з Авдіївки, але відгукуюсь. І пропоную написати нам для сайт, для газети (того ж "Часу" чи "Сіверщини") про своє життя-буття у Данії? Чого ото туди понесло? І що за робота? І як там живуть?
Василь Чепурний.
 
GrisДата: Неділя, 20-Квіт-08, 22:31 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Дякую!!! Обовязково поміркую над Вашою пропозицією. Може й спробую щось написати про українську діаспору biggrin biggrin в Даніі!!!!

Добавлено (02-Лют-08, 08:50)
---------------------------------------------
Доречі Дідусь та Бабуся моєї дружини з Авдіївки! Їхне прізвище Кравець

Додано (20-Квіт-08, 22:31)
---------------------------------------------
Да наче і не один я закордоном, але шось ніхто не пише sad

 
SergiiДата: Вівторок, 21-Жов-08, 18:42 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Gris,
Я сам із Сосницького району, с. Кнути, що знаходиться за Десною, через яку ми переправляємося через порім. Збираюся на заробітки в Данію з дівчиною (я вже був два рази по півроку в Англії). Хотів поцікавитися як заробітки та умови праці.
Готовий заплатити дорого за пошук контракта в Даніх, свинні чи корови - не має різниці (головне щоб це був контракт на дівчину та хлопця разом).


Виконуємо контрольні, курсові, дипломні, реферати, тощо. Індивідуальний підхід до кожного. Швидкість і якість гарантована.
 
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Сосницький » Сосничани закордоном (Пошук земляків для спілкування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: