реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Ріпкинський » Любеч (подорож)
Любеч
OperatorДата: Неділя, 05-Сер-07, 16:00 | Повідомлення # 1
Група: Журналіст
Повідомлень: 29
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Любеч - одне з найдревніших міст не лише району, а й держави. Згадується у давньоруському літописі "Повість минулих літ" у 882 р. В ХVІІ-ХІХ ст. Любеч був сотенним містечком, волосним центром, належав чернігівському полковнику П.Полуботку, родині Милорадовичів. Чисельність населення складає близько двох з половиною тисяч.

Шлях пролягає через села Рудка, Мохнатин, Кувечичи, Смолигівка. Відстань від Чернігова таким маршрутом близько 55 км. Для повернення був план прокататися іншим маршрутом - через Славутич і Михайло-Коцюбинське, але через відносно піздній виїзд довелося відмовитися і повертатися вже відомими дорогами. Були вони різної якості: від гладенького свіжого асфальту до побитого часом, та ділянки старої бетонки з широкими стиками - жах велосипедиста.

Щоб урізноманітнити подорож, вирішую відхилитися на польову грунтовку. Після Мохнатина стаю в полі і намагаюся обрати правильний напрямок, щоб часом не зробити зайве коло. Орієнтуюся за роздрукованою завчасно мапою та положенням сонця на дану годину - має бути ледь західніше півдня... Доки я сумнівався, до мене під'їзджає на "лисапеті" досить старенький дідусь, явно мене з кимось сплутавши. Він і допоміг остаточно зорієнтуватися. Вже потім я зрозумів, що він напевно поспішив до мене щоб рятувати коня, неподалік якого я зупинявся biggrin

Відвідую проїздом Москалі і Антоновичи і вирушаю до Кувечичей - назад на асфальт. Коли потім на польовій грунтовці мене поволі обганяла "Победа" М-20, склалося враження що потрапив крізь "дірку" в часі років на 40-50 у минуле. Тут і теорія викривленого простору, і про четвертий вимір згадалася... Але коли я його наздогнав і побачив що чоловік в кабіні балакає по мобільному, можна було заспокоїтися smile

У центрі Любеча зустрічаю пам'ятку - танк, аналогічний ріпкинському.

Дніпро із затоками. Помічаю табличку з попередженням про заборону перетину державного кордону. На самому березі розкидані групи відпочіваючих, а дещо далі встановлено чимало різноманітних вагончиків. Літні резиденції smile

З пагорбів Любеча можна спостерігати чудовий краєвид - луки і Дніпро. Шкода що у другій половині дня фотографувати доводиться проти сонця sad

Повернення досить приємне. Легкий західний вітерець тепер підганяє, а сонце дає лагідне світло, закочуючись за обрій.

В результаті маємо загалом 149 км пробігу, "фотосесію" і здорову втому.

.

Повідомлення відредагував Operator - Неділя, 05-Сер-07, 16:03
 
ЖурналістДата: П'ятниця, 17-Сер-07, 13:45 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Дуже цікаво! Чекаємо ще Ваші фоторепортажі. respect
 
SerjДата: Середа, 24-Жов-07, 11:42 | Повідомлення # 3
Оглядач
Група: Редактор
Повідомлень: 33
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Як на мене, одна з пречудових публікації. Від прочитаного отримав величезну насолоду, ніби сам подорожував. Сергій К.
 
OperatorДата: Неділя, 10-Сер-08, 15:47 | Повідомлення # 4
Група: Журналіст
Повідомлень: 29
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Схоже, той фотохостінг пішов у небуття.

"Ремейк" подорожі до Любеча: http://val.ua/culture/Culture/192481.html

 
StanislavДата: Середа, 20-Сер-08, 22:11 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Скажіть, що цей форум перебирається на ВВ? Чи ці газети (і сайти) конкуренти, чи як?
 
ProminДата: П'ятниця, 26-Вер-08, 11:23 | Повідомлення # 6
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Для тих, хто планує поїздку в Любеч, рекомендую зайти до молодіжного центру "Промінь", що на вулиці Радянській 22 (між танком і церквою). В Моодіжному центрі Ви зможете отримати більше інформації про Любеч та домовитись про екскурсію.

Окрім того в Молодіжному центрі працює інтернет smile
Ласкаво просимо!

Пишіть нам на мейл [email protected]

 
OperatorДата: Вівторок, 05-Трав-09, 00:55 | Повідомлення # 7
Група: Журналіст
Повідомлень: 29
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Stanislav, без паніки wink Автор сам розмістив свій матеріал і тут, і там.
 
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Ріпкинський » Любеч (подорож)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: