реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Новгород-Сіверський » Орлівка
Орлівка
ВасильДата: Субота, 21-Сер-10, 11:17 | Повідомлення # 1
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
Вперше згадується 1690 року. Входило до Понурницької сотні і належало гетьману Івану Мазепі, після поразки його повстання -- полковнику Павлу Полуботку, потім -- Скоропадським, які року передали його С.М.Кочубею.

У 1866 році були 272 двори з 1226 жителями, мурована Вознесенська церква, зведена 1825 року, проходили чотири ярмарки на рік.Поблизу села на хуторі Корбин був один з кращих у губернії цукрових заводів -- власнк Закревський. У 1897 році було 683 двори з 4127 мешканцями, земська школа. Станом на 1989 рік -- 1680 жителів.

 
СТЕНДата: Середа, 08-Вер-10, 17:33 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
А от цікаво , де звичайно проходили ярмарки уселі . Наприклад біля церкви , або біля пана , або на якійсь околиці . ? Просто декілька разів задавав це питання краєзнавцям , ніхто не може дати відповіді .
 
ВасильДата: Четвер, 09-Вер-10, 21:42 | Повідомлення # 3
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
Не знаю, як у Орлівці, куди мій батько, пам"ятаю, зимою на ярмарки їздив, а в моєму селі -- Авдіївка Сосницького району -- ярмарки проходили на стадіоні. Думаю, що і раніше вони так проходили -- на майдані, в центрі села. Зрештою, а де зараз у селі прохоядть базари?
 
VisljakovДата: Вівторок, 28-Квіт-20, 13:07 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Дякую. Дуже цікаво читати історичні факти.
 
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Новгород-Сіверський » Орлівка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: