реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Порадник » Добра Книга » Відпустка навесні
Відпустка навесні
AnnaIvanutaДата: Вівторок, 20-Лют-18, 20:44 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 81
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Доброго дня! Підкажіть, де можна добре оздоровитися і відпочити? Планую взяти відпустку навесні. Подобається усамітнення і гірські пейзажі

Всегда только вперед!
 
maradonaДата: Вівторок, 20-Лют-18, 21:11 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 60
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Цитата AnnaIvanuta ()
Доброго дня! Підкажіть, де можна добре оздоровитися і відпочити? Планую взяти відпустку навесні. Подобається усамітнення і гірські пейзажі


Ми того року відпочивали в санаторії Кришталеве джерело. Все вийшло спонтанно, забронювали номер і виїхали, кімната дуже сподобалася, у лікаря записалися на декілька лікувальних профилактик. Належним чином оцінили фінську лазню. Взагалі - вражень маса, не лише добре відпочили, але і підлікувалися. Подивіться:

 
LimanovДата: Четвер, 09-Сер-18, 09:25 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Где в итоге отдохнули?
 
LaminaДата: Четвер, 09-Сер-18, 09:27 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
А мы в Египет съездили весной, как раз хорошее время выбрали было не жарко, море теплое и погода стояла чудесное. Может помните на майские были длинные выходные. Вот осенью тоже собираемся в отпуск и по ссылке выбираем тур. Решили теперь поехать в Шарм, а весной в Хургаде отдыхали.
 
wari2011Дата: Неділя, 30-Вер-18, 19:54 | Повідомлення # 5
Група: Читач
Повідомлень: 91
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
У меня отпуск вот с понедельника. Планирую поехать к столицу. Я никогда там не гулял. Хочется много всего увидеть, особенно исторических зданий. Уже присмотрел себе квартиру в центре, чтобы не тратить время на дорогу www.dobovo.com/ru/дома-посуточно-киевская-область.html. Здесь много хороших и недорогих предложений.
 
СимонаДата: Середа, 14-Лис-18, 21:40 | Повідомлення # 6
Група: Читач
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Да лучше всего ехать в санаторий, или же на отдых к морю - там можно оздоровиться и отдохнуть неплохо
 
СобакаДата: Середа, 14-Лис-18, 22:02 | Повідомлення # 7
Група: Читач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Краще всього відпочити наодинці у святому місці, тоді можна відчути дійсно спокій та врівновагу. Я колись так їздила у Почаїв з Тенополя на автобусі від busfor.ua Дуже чисте та світле місце, прямо відчувається Божа благодать. Я там пробула весь день та повернулася зовсім іншою, веселою та задоволеною.
 
AlinaGordienkoДата: Вівторок, 25-Груд-18, 15:43 | Повідомлення # 8
Група: Читач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Да много где, лишь бы хватило финансов. Можете и в Украине отдохнуть, а можете и заграницу, а если денег не хватает, то можно взять кредит до зарплаты у https://crediton.org.ua/services/kredit-do-zarplaty и порадовать себя хорошим отдыхом.
 
NeilliДата: Середа, 09-Січ-19, 19:32 | Повідомлення # 9
Група: Читач
Повідомлень: 68
Нагороди: 4
Статус: Відпочиває
Тоже планируем весной куда нибудь съездить
 
LyizaMonaДата: П'ятниця, 11-Січ-19, 09:24 | Повідомлення # 10
Група: Читач
Повідомлень: 77
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Поедем с мужем на дачу к родителям, в маленькой деревушке) После тяжелых трудовых дней, купим пиво https://pivo.kiev.ua/ , рыбки, сядем на веранде - эх красота. А воздух-то какой) Тоже в некотором роде расслабление, такие себе антидепрессанты)
 
TimmaДата: П'ятниця, 25-Січ-19, 21:51 | Повідомлення # 11
Група: Читач
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Мне от пуск светит в лучшем случае осенью( Даже не знаю в куда можно поехать( если повезет, то может в августе успею на Азовское море.
 
Форум "Сіверщини" » Порадник » Добра Книга » Відпустка навесні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: