реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » треба порада
треба порада
catsleepДата: Понеділок, 31-Сер-15, 08:23 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Підкажіть що робити, якщо чоловік став пити. І вдома начебто все добре було. Став пити, коли ще на роботі все було добре, всякі там зустрічі , корперативчики... Так
зараз і на роботі стало погано. Боюся, як би його зовсім не звідти поперли.


ми гості в цьому світі
 
lemir4ikДата: Понеділок, 12-Жов-15, 17:16 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Підкажіть кращий банк, щоб взяти кредит, зараз банки лопаються на кожному кроці, друзі радять шукати в інтернеті,знайшла сайт http://natsbank.com.ua ,порівнюють непогано і доступно банківські послуги.Чекатиму на допомогу!
 
AllaSmerekaДата: Середа, 14-Жов-15, 14:50 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Алкоголизм, к сожалению, ужасное, но не редкое нынче явление. Мы сталкиваемся с ним постоянно - в повседневной жизни и в кинематографе. Яркий тому пример - фильм Погоня за счастьем http://film1080.net/v-pogone-za-schast-em/. Человек должен понимать ответственность, которую несет перед другими людьми.  Многие живут с этим, но некоторые ищут лечение. Спасает за частую кодирование, но это всегда сказывается на человеческой психике.
 
catsleepДата: Неділя, 17-Січ-16, 12:10 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Я писала півроку тому. Не вважала , що моя сім'я повноцінна сім'я. За ці півроку у нас багато чого змінилося. Я ризикнула і стала додавати йому питво (чай , компот) колме. Скажу чесно , коли після чергової пиятики йому стало недобре, я злякалася. але не зупинилася. Після кількох випадків , коли замість того,щоб балдеть. він провів вечір в обнімку з унітазом, мій дорогий задумався: "Напевно своє я вже випив" Це була печінка. або все що завгодно. Незабаром він відмовився від випивки. замінивши це міцною кавою. . і життя стало налагоджуватися. місяць тому пішов у фітнес зал. він набрав зайву вагу свого часу. Зараз схуд вже на 5 кг. нехай це небагато, але його ( а значить і мене ) радують такі результати.

ми гості в цьому світі
 
ManyaДата: П'ятниця, 29-Січ-16, 18:19 | Повідомлення # 5
Група: Читач
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Очень рада за Вас с мужем, дай Бог ,чтобы и дальше всё было хорошо.Удачи Вам!!!
 
KofeДата: Понеділок, 04-Лип-16, 21:56 | Повідомлення # 6
Група: Читач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Добре, коли людина знаходить сили в собі на зміни, а також має підтримку близьких та небайдужих.
 
AnlimaДата: Неділя, 23-Жов-16, 21:55 | Повідомлення # 7
Група: Читач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
ОТлично, автор, так держать! Счастья вам! smile
 
amroosДата: Вівторок, 11-Вер-18, 08:49 | Повідомлення # 8
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Нужен совет, хочу прикупить качественные кроссовки, но меня постоянно обманывают, то цены космические заваливают, то подделку подсунуть пытаются, я уже если честно разочаровалась (
 
defraoaoДата: Середа, 12-Вер-18, 11:00 | Повідомлення # 9
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Цитата amroos ()
Нужен совет, хочу прикупить качественные кроссовки, но меня постоянно обманывают, то цены космические заваливают, то подделку подсунуть пытаются, я уже если честно разочаровалась (


Смотря какие кроссовки, я найки неплохие брала на https://todoshop.net/ но там есть и другие бренды, если этот не по вкусу, а вообще очень много есть обуви которую шьют на Барабане в Харькове, а потом выдают за оригиналы) Так что надо быть осторожной в таких вещах. На ТодоШопе пока еще не разу подделка не попадалась, надеюсь так и в дальнейшем будет везти )

Додано (12-Вер-18, 12:01)
---------------------------------------------

Цитата amroos ()
Нужен совет, хочу прикупить качественные кроссовки, но меня постоянно обманывают, то цены космические заваливают, то подделку подсунуть пытаются, я уже если честно разочаровалась (


Смотря какие кроссовки, я найки неплохие брала на https://todoshop.net/ но там есть и другие бренды, если этот не по вкусу, а вообще очень много есть обуви которую шьют на Барабане в Харькове, а потом выдают за оригиналы) Так что надо быть осторожной в таких вещах. На ТодоШопе пока еще не разу подделка не попадалась, надеюсь так и в дальнейшем будет везти )
 
БлудницаДата: Субота, 15-Вер-18, 20:42 | Повідомлення # 10
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Если сам не захочет, то только кодировать.
 
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » треба порада
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: