реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » запій
запій
naganДата: Вівторок, 26-Чер-18, 22:21 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Хлопці, вийшло так, що зараз я у відпустці і якось непомітно для самого себе став дуже багато випивати. Найцікавіше, що з кожним днем мені все важче зупинитись і відмовити собі у споживанні алкоголю. Мене навіть навідують думки піти закодуватись десь у Києві. А у Вас були такі проблеми, як ви їх вирішували? Можете мені щось порадити?
 
valikДата: Вівторок, 26-Чер-18, 22:25 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Мені здається, кращий вихід із Вашої ситуації - тримати себе в руках і сказати собі раз і назавжди, що я більше не вживаю алкоголю і все. Як це зробив я у свій час.
 
rysikДата: Вівторок, 26-Чер-18, 22:28 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Коли я сильно випивав, то пішов до місцевого цілителя і він лікував мене своїми народними засобами. І ось вже декілька років я не випиваю взагалі. Але нажаль, я чув, що він переїхав жити до іншої країни.
 
iljaДата: Вівторок, 26-Чер-18, 22:36 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Ви не забувайте, що алкоголізм - це справжня хвороба, яка не тільки шкодить здоров'ю, але й призводить до сильної залежності людини від алкоголю. І не завжди людина може сама подолати цю шкідливу звичку. Я вважаю, що кодування від алкоголізму може дійсно допомогти Вам. Якщо хочете, то краще самі почитайте про це, наприклад ось тут http://narcologist.kiev.ua/ru/node/41 .
 
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » запій
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: