реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » Горе в сім'ї
Горе в сім'ї
gannikДата: Понеділок, 26-Бер-18, 18:16 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Хлопці, в моїй сім'ї велике горе - батько почав дуже сильно пиячити. До того ж, з кожним днем все більше і більше, але сам він цього не визнає. Думаю відвезти його до Києва на кодування, і знати б ще скільки це коштує. А у вас були такі проблеми? Як ви їх вирішували?
 
rysikДата: Понеділок, 26-Бер-18, 18:20 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Я також раніше сильно пиячив, але потім узявся за розум і сказав ні всім алкогольним напоям. Спробуйте з ним усе-таки поговорити і дати зрозуміти, що в нього залежність від алкоголю, бо якщо він сам не захоче, то ніколи не кине пиячити.
 
alanДата: Понеділок, 26-Бер-18, 18:27 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
А я ось водив свого сина до місцевого цілителя, щоб він допоміг йому здолати цю хворобу. Але син декілька місяців не пиячив, та потім все почалось спочатку.
 
vasekДата: Понеділок, 26-Бер-18, 19:20 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Алкоголізм - це хвороба і горе в будь-якій родині, яка викликає залежність і звикання людини до алкоголю. Та іноді людина наодинці сама з собою не може подолати цю хворобу. Тому можна спробувати різні методи лікування та кодування від алкоголізму. Ціна може бути різною, взагалі ви можете самі все прочитати про це, наприклад тут http://narcologist.kiev.ua/ru/node/41 .
 
DjonДата: Середа, 28-Бер-18, 17:04 | Повідомлення # 5
Група: Читач
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Стоит с ним поговорить, найти причину, а потом уже действовать по обстоятельствам.
 
Форум "Сіверщини" » Порадник » Поради. Рекомендації » Горе в сім'ї
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: