реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Елементи виграшного базового жіночого гардероба

Щоб мати змогу створювати зі своєї шафи цікаві, яскраві та незвичайні образи, перш за все у вас повинна бути міцна база, яка складається з елементів одягу, що легко поєднуються між собою по формах, кольорам, текстурам та пасують одна до одної. Жіночі сукні український бренд Maritel випускає саме такі, які будуть доречні у гардеробі кожної. 

Елементи базового гардероба

Ви легко можете самостійно створити собі базовий гардероб, якщо будете спиратися на класичні кольори, які підходять під все та будь-який колір лиця, волосся, очей. Такими кольорами вважаються чорний, білий, бежевий, молочний, темно-коричневий. Важливо визначити, який саме у вас відтінок шкіри, щоб далі у вас була змога розширювати межі свого гардероба, спираючись на свою нову базу. Відтінки у всіх кольорах поділяються на теплі та холодні. Таким чином, під смуглішу шкіру, як правило, пасуватимуть здебільшого теплі відтінки, проте під білу шкіру – холодні. Коли ви дізнаєтеся, які саме відтінки вам пасують, тоді зможете без проблем обирати різні кольори у палітрі з головною умовою їх приналежності до теплих або холодних, і тоді ваш образ завжди буде доречним та вироби будуть збігатися по настрою між собою. Серед базових речей, які ви можете сміливо купувати у свій гардероб без сумніву є: 

  • Біла сорочка, яка пасуватиме під все абсолютно: не дарма вона вже багато років не виходить із моди та можна гарантувати, що ніколи не вийде. Її, як універсальний верх, можна одягати під різнокольорові спідниці, під джинси, на роботу під діловий костюм тощо. А якщо ви придбаєте сорочку на літо, яка буде на декілька розмірів більша, ніж ваш, то можете стилізувати її під сукню та носити з лосинами у тон або як окремий елемент. 
  • Класичний костюм бренд Maritel' пропонує у великому різноманітті кольорів та фасонів. Це ідеальний елемент гардероба на кожен день, який позбавить вас від необхідності підбирати верх під низ та навпаки. Ви можете одягнути бежевий, білий або чорний костюм та додати до нього контрастний аксесуар, наприклад яскраву рожеву сумку або туфлі на підборах. Роблячи акцент на аксесуарах, ви розбавляєте свій лук та перетворюєте його на яскравий та оригінальний. Проте якщо вам потрібно провести ділову бесіду, тоді костюм, як окремий елемент, буде як ніколи доречний. 
  • Джинси та джинсова спідниця, які ви можете придбати у чорному кольорі для повсякденного ділового носіння, а у голубому для прогулянок. Джинсові речі вже настільки стали зручними для очей оточуючих та незмінним елементом повсякденності, що навіть в офісі їх доречно носити без зайвих суперечок. Більш того, у джинсах вам буде значно зручніше, ніж у спідниці-олівця та ви відчуватимете себе зручніше, що тільки допомагатиме вашій продуктивності.

Коментарі (0)
avatar