реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Чи варто витрачати кошти на професійну косметику

Маючи певну кількість грошей на покупки, ви знову переходите на сторінку інтернет-магазину та шукаєте спосіб правильно ними розпоряджатися. Воно й зовсім не дивно, адже потрібно одночасно купити косметику для догляду за шкірою, подбати про волосся, замовити парфуми та ще й тональний засіб закінчується. Зупиніться! Адже замість того, щоб заповнити полицю для косметики до краю, краще купити декілька насправді дієвих професійних засобів.

Догляд за шкірою – це, безперечно, найважливіше, у що потрібно інвестувати гроші. Якісна професійна косметика для обличчя CHRISTINA – це:

  • дбайливе очищення, яке допоможе уникнути появи висипів;
  • ретельне зволоження для підтримки пружності та молодості шкіри;
  • антиоксидантний ефект, що запобігає ранній появі ознак старіння;
  • відновлення захисного бар'єра, що зробить шкіру менш вразливою до впливу зовнішніх чинників.

Кожна з лінійок продуктів професійного бренду чинить особливий вплив на стан вашої шкіри. Варто лише дібрати саме ті засоби, що відповідають індивідуальним потребам та віковим особливостям.

Чому професійні засоби коштують дорожче

Спершу можна подумати, що виробник так оцінює свої дієві продукти. Проте насправді за створенням кожного з них стоїть велика наукова робота. Зокрема, фахівці ізраїльського бренду CHRISTINA займаються розробкою косметики у власних лабораторіях бренду. Ґрунтуючись на досягненнях сучасної науки та медицини, вони створюють нові речовини, що здатні проникати в найглибші шари шкіри та чинити позитивний вплив на її стан зсередини. Саме тому ефект від використання косметичних засобів є довготривалим.

Професійна косметика містить у собі активні речовини у великій концентрації, тоді як у складі недорогих засобів із мас-маркету може бути набагато менше подібних компонентів. Саме такі інгредієнти дозволяють отримати потрібний результат швидше. Використання лише декількох активних інгредієнтів, що забезпечують базове зволоження та догляд, робить засоби мас-маркету значно універсальнішими. Використовуючи їх неправильно, споживач не завдасть собі значної шкоди.

Чи гарантує використання професійної косметики відмінний результат

Можливо, ви будете здивовані, але ні. Навіть купуючи найдорожчі засоби з відмінним складом, ви можете бути розчаровані ефектом, якщо:

  • використовуєте косметику неправильно. У цьому процесі надзвичайно важливий кожен крок. Якщо недостатньо очистити шкіру, не забезпечити їй належне відновлення, зволоження та захист, будь-яка косметика може забити пори, спричинити сухість та подразнення. Отже, варто дотримуватися послідовності в догляді та не пропускати жоден із його етапів;
  • неправильно підібрати косметику відповідно до типу та стану шкіри. Досвідчений косметолог здатен точно визначити, що саме відбувається з вашим обличчям на цей момент. Розуміючи, що саме необхідне шкірі, фахівець зможе правильно вибрати засоби для того, щоб мінімізувати подразливий ефект та максимізувати користь;
  • користуватися косметикою нерегулярно. Від деяких засобів (наприклад, призначених для очищення шкіри чи захисту від сонця) не рекомендується відмовлятися взагалі. Аби не довелося виправляти помилки та лише прогресувати в регулярному догляді, а не повертатися на декілька кроків назад, варто відповідально виконувати ранкову та вечірню рутину.

За допомогою регулярного правильного використання професійної косметики для догляду за обличчям, кожна жінка може досягти бажаного стану своєї шкіри. Зверніться до косметолога, аби правильно підібрати засоби шанованого фахівцями бренду CHRISTINA.


Коментарі (0)
avatar