реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Секрети популярності TWS навушників

На сьогодні TWS навушники є найпопулярнішим портативним гаджетом у світі. Тут варто подякувати компанії Apple, яка повністю перевернула ринок навушників зі своїми AirPods. Відчувши золоту жилу, багато виробників кинулися проектувати свої аналоги, і сьогодні, якщо відкрити каталог: https://soundmag.ua/ru/catalog/headphones/?tws_navushniki=1, можна побачити сотні моделей в дуже широкому ціновому діапазоні. Вони відрізняються типом динаміків, програмним забезпеченням, додатковим функціоналом, автономністю та ефективністю роботи алгоритмів ANC. В цьому матеріалі ми розкажемо про основні характеристики, на які варто звернути увагу, щоб зробити оптимальний вибір.

 

Ключові характеристики TWS навушників

Для початку невелике уточнення: TWS навушниками називають тільки моделі де два навушники ніяк не з'єднані між собою, та комплектуються спеціальним кейсом для їх зберігання та заряджання. Усі представлені на ринку моделі можна умовно розділити на дві категорії:

 

  • Вакуумні навушники. Вони мають видовжений звуковід, який вставляється безпосередньо у вушний канал, і фіксується там завдяки силіконовим або пінним амбушурам. Така конструкція забезпечує потужне насичене звучання та хорошу пасивну звукоізоляцію.
  • Навушники вкладиші, або капельки. Це два варіанти назви одного й того ж продукту. Суть полягає в тому, що на відміну від вакуумних вкладиші мають короткий звуковід, і фіксуються у вухах завдяки анатомічній формі самих навушників. Завдяки цьому досягається більш легке звучання, проте пасивна звукоізоляція трохи гірша.

 

Не можна сказати, що той чи інший тип конструкції кращий. Ми радимо спробувати обидва варіанти, й обрати той, який сподобається більше. Крім того, не забувайте і про додаткові функції, якими обладнані TWS навушники. В першу чергу це органи керування - зазвичай сенсорні панелі на самих навушниках, які розпізнають жести. З їхньою допомогою можна перемкнути трек, змінити гучність чи відповісти на телефонний дзвінок не витягаючи телефон з кишені. До речі, любителям спілкування телефоном рекомендуємо перевіряти роботу вбудованого мікрофона. Більшість пропозицій на ринку добре справляються з передачею голосу в тихому приміщенні, але в шумних місцях та на вітряній вулиці можуть виникати проблеми.

Однією з найважливіших функцій TWS навушників є система активного шумозаглушення ANC, яка частково усуває сторонні шуми та значно покращує акустичний комфорт власника. Врахуйте, що у випадку з компактними навушниками вона не настільки ефективна, як з повнорозмірними, тому досягнути абсолютної тиші не вийде. Крім того, алгоритми ANC працюють по-різному, тому радимо обирати моделі, де доступні декілька різних профілів. Не зайвим буде і режим прозорості, при якому в динаміках відтворюється звук із зовнішніх мікрофонів. Таким чином можна добре чути все, що відбувається довкола. Завдяки цьому можна спілкуватися з іншими людьми не знімаючи навушників. 

Якщо шукаєте TWS навушники для заняття спортом, зверніть увагу на спеціальні спортивні моделі. Вони обладнані додатковим завушним кріпленням для надійної фіксації у вухах. Плюс чимало з них мають захист від пилу та води, що буде корисним для любителів бігу чи занять на відкритому повітрі.

І не забувайте про автономність. Типовий показник для TWS навушників це 5-8 годин на одному заряді. Комплектний кейс може підзарядити їх два-три рази, то ж сумарно отримуємо 20-40 годин роботи. Якщо цифри автономності ще можна знайти в інтернеті, то такі речі як комфорт посадки чи якість звучання варто перевіряти особисто. Тому ми радимо вам особисто зайти в магазин перед купівлею, послухати декілька моделей, порівняти їх з конкурентами й лише після цього робити вибір. Довіряйте своїм вухам.


Коментарі (0)
avatar