реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Рівні англійської мови: які є, як визначити власний та покращити його

Рівні в англійській мові необхідні для того, щоб зрозуміти, які саме знання має людина. Існує окрема загальноєвропейська класифікація володіння іноземною мовою (CEFR). Кожен рівень співвідноситься з відповідними навичками. Шкала складається з 6 рівнів, які позначається відповідними буквами та цифрами – від А1 до С2. Також у кожного є окрема назва англійською – від Beginner до Proficiency.

Щоб підвищити рівень володіння іноземною мовою, скористайтесь навчальним матеріалом на сайті http://englishblog.com.ua/, де представлено понад 1000 корисних статей. Вони стосуються граматики, лексики та багато іншого.

Як саме визначаються рівні володіння англійської мови

Які є рівні англійської мови, пояснити не так просто. Загалом, це певна база теоретичних знань та практичних навичок, на які спирається людина під час комунікації. Більшість навчальних центрів пропонує скористатись пробним безкоштовним уроком, під час якого можна пройти тест на визначення рівня іноземної мови. Зверніть увагу, що такі тести не завжди дозволяють чітко визначити рівень знань та навичок. Варто довіряти виключно міжнародним мовним іспитам – САЕ та іншим.

Які є рівні знання англійської мови та опис кожного

Міжнародна класифікація складається з 6 різних рівнів володіння іноземною мовою, для кожного з яких характерні відповідні навички та вміння.

А1 – Beginner, або Elementary

Представлений рівень часто називають «рівнем виживання». Звучить не дуже, оскільки ви ніби отримуєте невеликий шанс на те, щоб нормально комунікувати з іншими людьми в англомовній країні, при цьому не маючи достатньої підготовки (кількості слів, знання правил). Для цього рівня характерно, що сприймання іноземної мови буде відбуватись на слух (головна умова в тому, що співрозмовник буде говорити повільно). На практиці людина з рівнем А1 може говорити у простих побутових ситуаціях (запитати вартість, замовити каву та інше) і читати нескладні англомовні тексти (заголовки, вивіски та ін.).

А2 – Pre-Intermediate

На цьому рівні навички англійської мови трохи краще. В даному випадку вони відповідають не тільки потребам виживання. Люди з таким рівнем підготовки можуть розмовляти, розповідати про себе, читати не тільки вивіски, але й оголошення та інші тексти трохи більшого розміру. Також на рівні А2 краще розвинуті навички листування.

В1 – Intermediate

Розуміння мови на цьому рівні дозволяє слухати радіо, переглядати фільми та інший контент в оригіналі без субтитрів. У цьому разі вам не потрібно робити вигляд, що ви розумієте, про що йде мова, адже це дійсно так. Людина з рівнем В1 здатна читати нескладні тексти та англомовну літературу, яка спеціально адаптована для вивчення. Також вона має навички ділового і особистого листування.

Рівні англійської мови: які є, як визначити власний та покращити його

В2 – Upper-Intermediate

На цьому рівні людина здатна вільно спілкуватися з носіями англійської на різноманітні теми. Що стосується навичок читання, то у цьому випадку можна читати англійську неадаптовану літературу в оригіналі. Проте не треба одразу брати складну класику.

С1 – Advanced

Людьми на цьому рівні може вестись вільна розмова на різноманітні теми. Наприклад, у 15 різних варіантах можна описати погоду на вулиці, сказати декілька реплік другові з прихованим змістом, додавати у свої відповіді ідіоми та навіть сарказм. На рівні Advanced можна спокійно розмовляти та мислити на англійській мові.

С2 – Proficiency

Це найвищий рівень володіння англійською, який відповідає умінням носіїв мови. У цьому випадку можна в усній або письмовій формі передавати безліч відтінків значень.

На завершення варто зазначити, що англійську мову можна вчити усе життя. При цьому немає 100% досконалості. Проте, якщо на відмінно складете міжнародні тести, то можете не сумніватись, що ваше володіння іноземною мовою – на надзвичайно високому рівні.






Коментарі (0)
avatar