реклама партнерів:
Головна › Статті › Політика
Політика
Про основний символ радянської епохи – зірку
01-Лис-07 5675 0.0 0
Червона зірка, звичайно, йменувалася «марсовою зіркою» по імені давньоримського бога війни Марса. У радянській традиції Марс символізував захист мирної праці. Тому не випадково, що саме червона зірка вміщена над планетою в гербі СРСР. Червона зірка символізувала звільнення трудящих від «голоду, війни, убогості й рабства».
Плуг і молот символізували союз селян і робітників. Із цієї причини, наприклад, у квітні 1918 року з'явилася емблема Червоної Армії - п'ятикутна червона зірка із золотою облямівкою, у середині золоті плуг і молот. Емблема була затверджена Наркоматом з військових справ у 1918 році. Пізніше емблема спростилася - замість плуга став зображуватися більше наочний серп. Офіційно це оформлено наказом Реввійськраду 13 квітні 1922 року. Так червона зірка знайшла своїх супутників: серп і молот.
За даними ООН (джерело «Велика радянська енциклопедія») найбільш «зіркові» держави - США, Бразилія, Болівія, Гондурас, Панама, Сінгапур, Італія, Індонезія, Філіппіни та Євросоюз. А от у гербі колишньої РСФСР, єдиної з радянських республік, зірки не було!
Деякі дослідники стверджують, що п`ятикутна зірка - це винятково окультний знак Сатани, а більшовики після 1917 року, мовляв, його відродили й успадкували. Комуністи таку теорію відкидають. Але, якщо задуматися, то, можливо, таке твердження і має підставу. Бо з чого б це так раптом, після відомого більшовицького перевороту, такі страшенні біди обрушилися на людство, де «панувала» червона зірка?
Та щоб там не говорили комуністи і їх противники, заглянемо в східну філософію, де побачимо чітку «боротьбу» п`ятикутної «внутрішньої» зірки у взаємозв`язку мікрокосмосу органів людини в рамках системи у-сін. Суцільні лінії - позитивні, що створюють й зміцнюють зв`язок, пунктирні – руйнуючі лінії зв`язку.Стрілками показаний напрямок їх дії.

Якщо вам наснилась зірка(Із тлумачень різних сонників)

Якщо уві сні ви дивитеся на яскраві блискаючі зірки - це обіцяє вам міцне здоров'я й процвітання. Якщо ж зірки в сновидінні тьмяні і багряні - це знак прийдешніх нещасть. Якщо присниться спаленіла або падаюча зірка - знак смутку й тривоги. Спалахують і гаснуть зірки – очікування на загадкові подій і зміни. Якщо насниться зірка, що впала прямо на вас - родину чекає важка втрата. Обертаються в сні зірки - знак глобальних катастроф і інших непередбачених ситуацій.
За іншими сонниками спостерігати уві сні падаючу зірку - пророцтво щасливого життя, виконання всіх самих заповітних бажань, на виконання яких ви навіть не сподівалися. Якщо вам приснилася безліч падаючих зірок, то слід чекати на сильний град, що повністю знищить сільськогосподарські посіви.
Спостерігати уві сні за відбиттям зірки у воді - до великого відкриття.

Астрологи про сни і зірки

Побачити в сні червоні зірки - знак того, що в майбутньому до влади в країні прийде людина, яка здатна вивести державу на високий рівень розвитку і зробить її самою могутньою державою світі.
Якщо вам приснилося, що ви летите до зірки, то в майбутньому ви станете учасником космічної експедиції на іншу планету. Можливо, такий сон пророкує відкриття життя на іншій планеті.
Спостерігати уві сні зірки серед білого дня - явне свідчення того, що в майбутньому до влади прийдуть люди, які домагатимуться, щоб між всіма народами раз і назавжди встановився мир. Тому, кому насниться такий сон, він пророкуватиме знайомство з авторитетними людьми.
Побачити уві сні безліч маленьких зірочок - означає, що ви отримаєте якісь новини зі США. Маленькі зіркові частинки - це зірочки, розташовані на американському прапорі, що символізують кількість штатів Америки.
Якщо вам наснилося, що всі зірки на зникли, то це передвістя серйозної космічної катастрофи, що може відбутися в далекому майбутньому.
Бачити в сні яскраву зірку - знак того, що буде знайдена зірка, подібна до Сонця. Саме вона буде висвітлювати нашу Землю в далекому майбутньому.
Почувати в сні вихідний від зірки холод - ознака вічної зими. Швидше за все наступлять часи, коли Земля буде покрита льодами протягом декількох тисячоліть.
Бачити сильний зорепад - це символ того, що задуманий проект може бути здійснений тільки через багато років.
Бути на місці падіння зірки - сон, що передвіщає катастрофу.
Відкрити нову зірку - цей сон означає, що через десять місячних циклів з вами відбудеться те, що сильно вплине на вас.
Вивчати зоряну карту й накладати на неї маршрут подорожі - цей сон є знаменням розвитку екологічної кризи й наростання темпів міграції з особливо небезпечних територій.

Досліджував історію зірки та заглядав у сни Сергій Кордик.Коментарі (0)
avatar