Зупиніть божевільного Трампа!
Обіцяного Трампом удару не сталося - а він погрожував знищити всю іранську цивілізацію, що означало ядерний удар. Ізраїль, який і почав цю війну, вже почав лиховісно відраховувати години до удару...
Але нічого не сталося - Пакистан запропонував США та Ірану двотижневе перемир'я, на яке обидві сторони погодились. Але ж - скільки можна терпіти витівки божевільного Донні?!
Агентство Tasnim опублікувало розширену версію заяви Тегерану, у якій Іран заявляє, що досяг усіх військових цілей, “здобув велику перемогу і змусив злочинну Америку прийняти свій план із 10 пунктів”.
“Злий глобальний сіонізм переконав неосвіченого американського президента в тому, що ця війна покінчить з Іраном. Іран і сили спротиву практично повністю знищили американську військову машину в регіоні, завдали нищівних і глибоких ударів по інфраструктурі та об’єктах, які ворог будував і розміщував у регіоні протягом багатьох років для цієї війни, завдали значних втрат злочинній американській армії. І приблизно через 10 днів після початку війни ворог усвідомив, що ніяк не зможе виграти цю війну, почав намагатися зв’язатися з Іраном різними каналами і просити про припинення вогню”, – йдеться у заяві.
Також повідомляється, що 10 квітня в Ісламабаді мають розпочатися переговори між США та Іраном. Вони триватимуть два тижні з можливістю продовження за згодою сторін.
Трамп також заявив про перемогу США...
Але нічого не сталося - Пакистан запропонував США та Ірану двотижневе перемир'я, на яке обидві сторони погодились. Але ж - скільки можна терпіти витівки божевільного Донні?!
Агентство Tasnim опублікувало розширену версію заяви Тегерану, у якій Іран заявляє, що досяг усіх військових цілей, “здобув велику перемогу і змусив злочинну Америку прийняти свій план із 10 пунктів”.
“Злий глобальний сіонізм переконав неосвіченого американського президента в тому, що ця війна покінчить з Іраном. Іран і сили спротиву практично повністю знищили американську військову машину в регіоні, завдали нищівних і глибоких ударів по інфраструктурі та об’єктах, які ворог будував і розміщував у регіоні протягом багатьох років для цієї війни, завдали значних втрат злочинній американській армії. І приблизно через 10 днів після початку війни ворог усвідомив, що ніяк не зможе виграти цю війну, почав намагатися зв’язатися з Іраном різними каналами і просити про припинення вогню”, – йдеться у заяві.
Також повідомляється, що 10 квітня в Ісламабаді мають розпочатися переговори між США та Іраном. Вони триватимуть два тижні з можливістю продовження за згодою сторін.
Трамп також заявив про перемогу США...
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



