реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Зовнішнє незалежне тестування: Табачник знову економитиме на безпеці випускників?

У минулому році неприємним сюрпризом для батьків випускників, вчителів й директорів шкіл стала відмова Міністерства освіти від вимоги організації централізованого підвозу абітурієнтів сільських шкіл у пункти проведення тестування.
Нагадаємо, щоб школярам у сільських районах можна було доїхати до шкіл населених пунктах, визначених для проведення тестування, треба подолати десятки кілометрів. До приходу на посаду міністра освіти Д.Табачника місцеві органи влади на вимогу Міносвіти і стандартів забезпечення безпеки дітей здійснювали проїзд централізовано за рахунок бюджетного фінансування. Проте, у 2010 році батьки самі возили дітей на ЗНО.
Аналіз «Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році», затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2010 року № 1207 показав, що і в 2011 році відсутня вимога централізованого підвозу випускників сільських шкіл на ЗНО. Д.Табачник вирішив знову зекономити на безпеці наших дітей.
Чернігівська обласна організація Української народної партії закликає Чернігівську облдержадміністрацію, місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування Чернігівщини самим прийняти рішення та організувати за рахунок бюджетного фінансування централізований привіз та повернення випускників сільських шкіл під час ЗНО.
Такі рішення місцевим органам влади необхідно прийняти і в усіх інших областях України. Безпека наших дітей понад усе!

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Коментарі (0)
avatar