Головна › Новини › Захоплення
Золота медаль — чернігівському фотохудожнику
15-Жов-10 1072 0.0 0
Завжди приємно дізнаватися про творчі досягення земляків.

Чернігівського фотохудожника Миколу Турчина представляти широкому загалу тих, хто цікавиться гарною фотографією, напевно, немає потреби. Його фотографії впродовж багатьох років прикрашають кишенькові календарики і буклети, їх можна зустріти на шпальтах газет та у спеціалізованих журналах, виходять друком фотоальбоми, наповнені чудовими знімками фотомайстра. А віднедавна фотомайстер має ще й свій сайт: Вебсайт фотохудожника Николая Турчина

Микола Турчин працює в різних жанрах: серед його робіт і пейзажі, і портрети, і макрозйомка. Майстер продовжує вдосконалювати свою техніку і постійно цікавиться новинками фотосвіту. Тим приємніше було побачити ім'я Миколи Турчина серед призерів фотоконкурсу, які щороку проводить популярна всеукраїнська газета "День".

Цього року на конкурс "Дня" було надіслано 1827 робіт, а участь у творчому змаганні взяли 228 фотографів з усієї України. Чернігівець Микола Турчин отримав спеціальний приз від Національної спілки фотохудожників України — Золоту медаль — за фотороботу «ОСТАННІЙ УРОК» (див. фото на початку тексту). Ще один талановитий фотограф Чернігівщини — Микола Смілик (м. Ічня) — за серію робіт «ЯК ПО НОТАХ», «ГОДУВАЛЬНИК» нагороджений Дипломом І-го ступеня.

Вітаємо наших талановитих фотомайстрів з творчою перемогою і бажаємо їм нових творчих досягнень!

Інеса ФТОМОВАДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:фотохудожник, Микола Смілик, фото, Микола Турчин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar