реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Знову удари по прикордонню

Протягом доби ворог атакував прикордонні громади Чернігівщини. Про це повідомляє телеграм- канал начальника Чернігівської ОВА Вячеслава Чауса.

Сновщина. Через обстріли ударними безпілотниками пошкоджений райсуд, підприємство аграрної галузі, житло та енергообʼєкт.

Уночі ворог «геранями» вдарив по магазинах у Новгороді-Сіверському. На місці прильоту - пожежа. Вогонь загасили рятувальники. Пошкоджені прилеглі будинки. А також - електромережі. Майже дві сотні споживачів - без світла. Є перебої з газопостачанням.

На місцях ударів працювали вогнеборці.

За минулу добу ворог 37 разів обстріляв Чернігівщину. 58 вибухів.



Теги:чернігівське прикордоння, Сновська громада, дрони, Новгород- Сіверський, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar