Знову удари по прикордонню
Протягом доби ворог атакував прикордонні громади Чернігівщини. Про це повідомляє телеграм- канал начальника Чернігівської ОВА Вячеслава Чауса.
Сновщина. Через обстріли ударними безпілотниками пошкоджений райсуд, підприємство аграрної галузі, житло та енергообʼєкт.
Уночі ворог «геранями» вдарив по магазинах у Новгороді-Сіверському. На місці прильоту - пожежа. Вогонь загасили рятувальники. Пошкоджені прилеглі будинки. А також - електромережі. Майже дві сотні споживачів - без світла. Є перебої з газопостачанням.
На місцях ударів працювали вогнеборці.
За минулу добу ворог 37 разів обстріляв Чернігівщину. 58 вибухів.
Сновщина. Через обстріли ударними безпілотниками пошкоджений райсуд, підприємство аграрної галузі, житло та енергообʼєкт.
Уночі ворог «геранями» вдарив по магазинах у Новгороді-Сіверському. На місці прильоту - пожежа. Вогонь загасили рятувальники. Пошкоджені прилеглі будинки. А також - електромережі. Майже дві сотні споживачів - без світла. Є перебої з газопостачанням.
На місцях ударів працювали вогнеборці.
За минулу добу ворог 37 разів обстріляв Чернігівщину. 58 вибухів.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



