Головна › Новини › ПОДІЇ
Змагання з рукопашного бою провели в оперативному командуванні "Північ"
11-Бер-17 688 0.0 0
В Чернігові відбулись змагання з рукопашного бою серед військових частин оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України.

У змаганнях взяли участь 9 команд від підпорядкованих військових частин, до складу яких увійшли як досвідчені військовослужбовці контрактної служби, що брали участь в АТО, так і строковики.

Відкриваючи початок змагання, командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін привітав усіх учасників та побажав перемоги найпідготовленішим.

- Я хочу привітати усіх присутніх з початком проведення змагання, цей вид спорту саме для справжніх чоловіків, хай переможе найсильніший та найпідготовленіший.

Окрім того, керівник військового управління зазначив, що подібні спортивні заходи не є випадковими і будуть проводитись і надалі.

На початку заходу чернігівський танцювальний колектив "Глорія", виконав перед присутніми вальсову композицію.

За форматом проведення змагань у різних вагових категоріях були проведені бої, та за їх результатами визначали переможців, як серед військових частин, так і особистої першості.

Начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковник Руслан Карпінський зазначив, що змагання з рукопашного бою популярні не лише у Збройних Силах України, а і серед усіх силових структур, тож сьогоднішній переможець буде представляти оперативне командування "Північ" у відбірковому турі змагань серед частин Сухопутних військ до чемпіонату на Кубок Президента України.

Нагороди переможцям були вручені виконуючим обов’язки заступника командувача військ оперативного командування "Північ" полковником Євгеном Мельником, головою Чернігівської обласної організації ФСТ "Україна" Андрієм Кужельним, головою Чернігівської обласної організації ФСТ "Спартак" Ігорем Григорієвим.

За результатами змагання:
перше місце посіла команда від військової частини В 2803
друге місце – військова частина В3231
третє місце – військова частина В2731

Віталій КИРИЛОВ,
прес-служба ОК "Північ"Теги:рукопашний бій, спортивні змагання, ОК Північ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar