Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Зеркаль піде з МЗС, яке шукає дружби з Росією
20-Лис-19 543 5.0 0
Зеркаль може наступного тижня піти з МЗС

Заступник глави МЗС Олена Зеркаль заявила, що на наступному тижні можливо покине посаду в міністерстві закордонних справ.
Про це вона заявила в інтерв'ю Bihus. info.

Дипломат розповіла, що виконає останнє завдання цього тижня і звільниться.

«На цьому тижні я виконаю своє останнє завдання — проведу процесуальне слухання в Гаазі по новому арбітражу, що стосується наших військових кораблів, які були затримані рік тому та утримувалися Росією, і наших моряків. І все, як я і обіцяла», — сказала Зеркаль.

Дипломат додала, що їй «потрібно зробити перерву».

«А щодо завдань, які переді мною стояли чи будуть стояти, — я завжди шукала собі щось, що мене цікавило, що було великим викликом, за що ніхто не хотів братися і мав сумніви, чи це можна зробити», — сказала заступник міністра.

Відповідаючи на питання, чому вона не хоче залишитися в МЗС як частина системи, яка може чинити спротив по Росії, дипломат відповіла, що є запит на мир і президент буде його виконувати.

«Я не можу робити супротив, будучи дипломатом всередині міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента...З точки зору «ми будемо дружити з Росією», я не той персонаж, який про дружбу. Росіяни ставитимуть питання про моє відсторонення, бо я не та людина, з якою вони можуть домовитися», - сказала вона.

Зеркаль зазначила, що останній місяць була відсторонена від процесів щодо газу і це було останній аргумент, що треба йти.

Вона нагадала, що на момент інавгурації президента вона не бачила себе в Офісі президента, однак, «указ президента (про його призначення в МЗС — ред) вийшов до того, як з нею поговорили про це. "Главком"Теги:гібридна війна, суд у Гаазі, Олена Зеркаль, перемога Зеленського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar