Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Завдяки війні розлучень стало менше
22-Лют-19 465 0.0 0
Більше шлюбів - менше розлучень. Демографи кажуть - війна зміцнила українські родини.

Українці стали менше розлучатися і більше вступати у шлюб
Із початку 2014-го року фіксують зменшення кількості розлучень по всій країні. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У столичних РАЦСах весільний бум: за рік зареєстрували 27 тисяч шлюбів. Хоча по всій країні тенденція до зменшення. Торік узяли шлюб 229 тисяч пар – на 20 тисяч менше, ніж 2017-го.

У кабінети для розірвання шлюбу, кажуть демографи, пари заглядають уже менше. У 90-х Україна була серед лідерів за кількістю розлучень. Але війна все змінила: кількість розлучень зменшилася майже на 100 тисяч – з 222 до 128 тисяч.

"З 2014  кількість розлучень різко скоротилася по всіх областях україни. Тому що в умовах військової загрози та політичної нестабільності сімейна солідарність більш потрібна населенню", – каже провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Людмила Слюсар.

Причини розлучень зазвичай повязані зі зрадою, безгрошів'ям та втратою розуміння. Психологи радять не мовчати,  нагадувати партнеру про свої потреби.

"Якщо ми маємо якусь проблему, якесь невдоволення, або маємо невдоволення відносинами, партнером своїм, ми маємо про це говорити і говорити відверто. Не тоді, коли накипіло, коли емоції вже через край", – каже психоаналітик Ірина Тарасова.

Рідше розлучаються на заході, найбільше – на сході та півдні країни. Але попри це українці не зраджують традиціям і весілля для них – найважливіша дата в житті. "ТСН"


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:розлучення, російсько - українська війна, статистика одружень


Читайте такожКоментарі (0)
avatar