Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Зарплата – в дорозі, мітингувальники – на дорозі
22-Лис-18 560 5.0 0
Працівники чернігівського підприємства «ЧеЗаРа» пройшли демонстрацію вулицями міста (на фото), протестуючи проти невиплати зарплати. За офіційними даними підприємство заборгувало 2,8 мільйона гривень, є борг також перед Пенсійним фондом. У свою чергу боржниками заводу є підприємства, підпорядковані «Укроборонпрому».

Тому, як повідомила заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, хоча адміністрація і не має права втручатися у господарську діяльність акціонерного товариства, але й не може байдуже спостерігати за порушенням прав громадян. Тому ОДА підготувала листи до секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, до генерального директора «Укроборонпрому» Павла Букіна, чиї замовлення виконує «ЧеЗаРа».

Заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова зустрілася з мітингувальниками, які прийшли під стіни ОДА і повідомила, що керівництво заводу запевняє – перший транш у сумі 1,5 мільйона гривень уже надходить на рахунки заводу, решта прийде наступного тижня.

Нагадаємо: кількома днями раніше мітингувальники підприємства перекривали рух центральною вулицею Шевченка та проводили мітинг біля свого підприємства.
My WebPage


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Укроборонпром, Чернігівська ОДА, борги по зарплаті, ЧеЗаРа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar