Головна › Новини › ПОДІЇ
Замість Лєніна - пам’ятник золотому унітазу
04-Лют-14 1177 0.0 3
3 лютого молодь провела жартівливу акцію, під час якої встановила пам’ятник «межигірському золотому унітазу». Пам’ятник, за словами молоді, символізує марнотратство, корупцію і диктатуру в Україні – він є єдиним подібного роду монументом в cвіті.

Унітаз, покритий фарбою кольору, що схожа на золото, було встановлено на Бесарабці на постаменті, де нещодавно стояв Ленін за допомогою драбини.

«І хоча золотий унітаз в нашій країні асоціюється в першу чергу з однією людиною, наше послання насправді спрямовано зовсім не йому. Ми вважаємо, що Янукович абсолютно неадекватно сприймає реальність і не розуміє того, що відбувається в країні. Ми вважаємо, що звертатися до нього вже немає жодного сенсу. Натомість ми звертаємося до позафракційних депутатів та адекватної частини депутатів Партії Регіонів. Ми хочемо сказати Вам – досить! Досить працювати на золоті унітази для однієї людини та її родини, досить грати за чужим сценарієм і вести країну у прірву громадянського конфлікту, а, можливо, і братовбивчої війни! Знайдіть в собі мужність та силу вийти з під контролю власника золотого унітазу! Завтра кожен з Вас має можливість змінити хід української революції та зупинити ескалацію конфлікту. Станьте на бік українського народу, проголосуйте за «Акт відновлення конституційного ладу зразка 2004 року» та увійдіть в історію України, як люди, що допомогли дати початок відновленню миру і спокою у нашій спільній державі. Ви й самі знаєте, що потрібно зробити!» - звертається до депутатів молодь.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада збереться на чергову сесію, під час якої очікується переформатування більшості та повернення до Конституції України в редакції 2004 року.Теги:бесарабка, Межигір'я, режим януковича, Лєнін


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
Это не шуточная акция, это настоящий, концентрированный рагулизм. Колхозная "культурка" и такой же юмор осели в Киеве надолго. Но не навсегда, суки.
avatar
2
Какой интеллект у студентов, такой и памятник. Как говорится кто на что учился.
avatar
3
Все логічно.
Адже саме завдяки голосів шанувальників таварісча дєдушкі Лєніна на виборах безмежна влада з "золотим унітазом" розкоші опинилися у Януковича і К.
І зараз саме шанувальники лєніна у ВРУ голосують в унітаз, вибачте в унісон, з регіоналами.
avatar