Замість «легких» грошей - три роки позбавлення волі

Щоправда, на фіктивному столичному підприємстві був керівник-самозванець, який обіймав ще й посаду головного бухгалтера. Його діяльність обмежувалася переведенням безготівкових коштів у готівку.
За результатами перевірки підприємству Чернігівського району донараховано сплатити до бюджету 3,5 млн.грн. податків та зборів. За даним фактом слідчий відділ податкової міліції ДПА в Чернігівській області порушив кримінальну справу відносно керівника підприємства за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.
Рішенням Чернігівського районного суду керівник визнаний винним. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.
Щодо столичного підприємства матеріали передані до головного відділу податкової міліції ДПІ у Печерському районі м.Києва з метою порушення кримінальної справи за ст.205 Кримінального кодексу України – за фіктивне підприємництво.
Цей випадок є переконливим свідченням, що повна і своєчасна сплата податків – це не тільки наповнення державної казни, але й запорука успішного бізнесу.
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПА в Чернігівській області
Читайте також |
Коментарі (0) |