Головна › Новини › КРИМІНАЛ
За дві тисячі хабара - 17 тисяч штрафу
11-Лют-14 1143 0.0 1
Набув законної сили вирок Прилуцького міськрайонного суду у кримінальному проваджені стосовно головного державного виконавця Прилуцького міськрайонного управління юстиції Головного управління юстиції в Чернігівській області, яка, користуючись своїм службовим становищем, вимагала та одержала неправомірну вигоду від місцевого мешканця.

Встановлено, що до працівниці виконавчої служби звернувся житель м. Прилуки з проханням надати довідку про відсутність заборгованості перед державними фінансовими установами і пообіцяв віддячити за це. Зловживаючи своїм службовим становищем працівниця відділу ДВС склала відповідний документ, який не відповідав дійсності.

Співробітники СБУ затримали службову особу під час передачі довідки та отримання за неї двох тисяч гривень.

Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав державного службовця винною у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Зловмисниці призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тисяч гривень. Також за рішенням суду її позбавлено права обіймати посади, пов’язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що в Управлінні діє "телефон довіри" — (0462) 676-208, за яким жителі Чернігівщини мають можливість повідомити про факти вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській областіТеги:ДВС, Прилуки, УСБУ в Чернігівській області, хабар


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ось так, хто мільйонами краде, як президент та його синочок Стоматолог, а хтось на двох тисячах спіймався. Хоча б у Сингапурі обидвох до відповідальності притягли, а то у нас виходить, як у фільмі Бандитський Петербург казали, що той хто вкрав вагон буде сидіти, а той хто вкрав увесь потяг звільнять, бо є чим поділитись. Тому правильно комуняки вимагають зробити заходи покарання за корупцію більш жорстокими, іншого шляху її зупинити немає.
avatar