Головна › Новини › Споживач
Водолічильники - безкоштовно!
02-Бер-17 1160 0.0 0
Депутати Чернігівської міської ради проголосували за «Програму встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки».

Програма передбачає встановлення приладів обліку води у квартирах чернігівців за кошти міського бюджету.

Програма охоплює чернігівців, які перебувають у скрутному матеріальному становищі. Коло таких осіб визначається за фактом виникнення права на житлову субсидію та її оформлення.

Додаткова необхідність у прийнятті такої програми на місцевому рівні пов’язана з очікуваними змінами в законодавстві, через які встановити абонентам лічильники навіть бюджетним коштом для міста буде вигідніше, ніж залишити все як є. Адже тоді місту доведеться за тих отримувачів субсидій, споживання якими води розраховується по нормах, щомісячно сплачувати підприємству-постачальнику дуже значні суми.

Лічильники встановлені комунальним підприємством, відповідно до законодавства, залишаються його власністю. А з власником квартири буде підписуватися типова угода щодо відповідального збереження приладу.Теги:встановлення лічильників, Чернігівська міська рада, субсидії


Читайте такожКоментарі (0)
avatar