реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Війна до свята Пурім?

Подумалося про те, що всі сучасні в...ни не починаються випадково і мають системний, а точніше, сакральний характер. У той час, як триває послідовне руйнування найбільших світових релігій (християнства і мусульманства), у світі йде непомітне повернення до біблейних канонів Старого Заповіту.

От і розпочата війна в Ірані має чітку прив"язку до священного іудейського свята Пурім (2 березня). Суть цього свята - порятунок обраного народу від масового знищення персидським царем Аманом приблизно 2400 років тому.

Щоб вам було зрозуміло, Персія - це територія сучасного Ірану. Самі перси називали завжди свою країну Іран, що значить "країна аріїв". ХТо такі Арії? Погугліть - і вам відриється багато цікавого...

До речі, на свято Пурім прийнято приходити в синагоги з тріщотками, щоби символічно заглушити в тотальному шумі пам"ять про свого ворога Амана. Тріщотки ці називаються не інакше як "грегери". Чи не від цього слова пішов сучасний термін Егрегор, який і означає не що інше, як постійний нав"язливий інформаційний шум, в якому потопає будь-який здоровий глузд.

Отож, до 2 березня ця війна має бути переможно закінченою і продемонструвати світові, хто в домі господар. Я навмисно не роблю жодних висновків і навіть ні на що не натякаю - просто відсилаю вас до першої фрази цього посту.

Ну, а тих, у кого в голові тріщотки, прошу не реагувати на цей пост.

Анатолій МАТВІЙЧУК



Теги:Пурім, Анатолій Матвійчук, Ізраїль - Іран, Персія


Читайте також






Коментарі (0)
avatar