Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Відтермінування декларації доходів можливе чи ні?
26-Бер-12 1072 1.0 0
Чи має право фізична особа, яка отримала іноземний дохід у 2011 році, відтермінувати подання декларації про майновий стан і доходи у зв'язку з відсутністю підтверджуючих документів про суму отриманого іноземного доходу та утриманого податку?
Термін подання декларації про майновий стан і доходи визначається відповідно до пп.49.18.4 п.49.18 ст.49 ПКУ, а саме до 1 травня року, наступного за звітним.
Кодексом передбачено, що у разі якщо згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов'язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму такого зменшення за зазначеними підставами у річній податковій декларації. У разі відсутності у платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлених відповідно до статті 13 цього Кодексу, такий платник зобов'язаний подати до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. У разі неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену Кодексом та іншими законами.

ДПІ у м. Чернігові ДПС





Коментарі (0)
avatar