реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Відмовтесь від покупок в АТБ!

"СТОП КОРУПЦІЇ" ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН УТРИМАТИСЬ ВІД ПОКУПОК У МЕРЕЖІ АТБ, ЯКА ФІНАНСУЄ ТЕРОРИСТІВ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Команда "Стоп корупції" закликає громадян утриматись від покупок у мережі супермаркетів АТБ, які продовжують працювати на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, а топ-менеджмент якої підозрюють у спонсоруванні тероризму. Активісти мають намір на медійному фронті воювати із мережею супермаркетів та зупинити дії посібників і спонсорів тероризму. Про такі наміри заявили представники проекту.

За даними журналістів, Геннадій Буткевич – один зі співвласників мережі, був наближений до оточення екс-президента утікача Януковича. Є інформація, що Буткевич спонсорував діяльність тітушок та спецпідрозділів правоохоронців, які розганяли й вбивали мирних протестувальників під час Революції Гідності.

На початку сепаратистського руху, за даними журналістів, Буткевич налагоджував зв'язок із терористами та постачав їм матеріальну допомогу й усіляко підтримував проведення проросійських акцій та антиукраїнську агітацію.

Додамо, що наприкінці минулого року СБУ затримала топ-менеджера мережі супермаркетів через фінансування терористичної організації "ДНР". Журналісти припускають, що йдеться саме про АТБ.Теги:гібридна війна, тітушки, споживач, АТБ, Корупція


Читайте такожКоментарі (5)
avatar
1
а разве не Юля Тимошенко владелица сети магазинов АТБ?
avatar
2
Началось, теперь и атб неугодно.
avatar
3
шо за брєд. Я жила в Донецьку до 2019 року. АТБ припинило свою роботу відразу після того, як там бандюки почали владу прибирати до рук. До речі, вони присвоїли всі їхні приміщення і обладнання, і відкрили там так звану мережу "рєспубліканскую", яка належала дружині захарченка. Так що не плетіть дурниці, користуючись тим, що ви тут взагалі не знаєте, як люди живуть в окупації.
avatar
4
Наказывать бы за такие фейки cry
avatar
5
+ автор максимально неадекватен во всех публикациях.
avatar