реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Відбулося засідання Ради Чернігівської обласної організації Руху
04-Лис-13 1052 5.0 0
Основними питаннями, які 2 листопада 2013 року розглянула Рада Чернігівської обласної організації РУХу, були політична ситуація в країні і на Чернігівщині, завдання рухівців, затвердження підсумків перереєстрації членів УНП і НРУ, заходи щодо відзначення 25-ї річниці створення Руху.

У ході обговорення Рада чернігівського Руху відзначила, що курсу євроінтеграції України не має альтернативи. Однак, рухівців турбує і обурює кризова ситуація, яка склалася напередодні листопадового саміту ЄС у Вільнюсі в економіці нашої країни. Унаслідок цього надходження податків до державного бюджету країни не забезпечує виплату навіть захищених статей держбюджету - заробітної плати бюджетників. Це не тільки створює напруженість у стосунках громадян і влади, але й підриває віру українців щодо щирості декларацій партії влади про рух України до європейської спільноти.

Рада чернігівського Руху закликала владу, яка сьогодні спрямовує ледь не усі свої зусилля на зміцнення однопартійної вертикалі влади і підготовку до наступних президентських виборів, негайно виконати свої конституційні обов’язки і погасити заборгованості по заробітній платі, у першу чергу, у сфері освіти, медицини, культури та пенсійних виплат.

Рада підвела підсумки перереєстрації членів Чернігівської обласної організації Народного руху України (Української народної партії «Рух») відповідно до рішень об’єднавчого з’їзду УНП і НРУ. Станом на 1 листопада 2013 року в області перереєструвалося 1591 рухівців. Об’єднання УНП і НРУ в області відбулося без конфліктів та непорозумінь. Це заклало основу для конструктивної роботи обласної, міських та районних організацій партії. У зв'язку з цим Рада ухвалила рішення про відновлення прийому в партію нових членів.

Враховуючи внесок Народного Руху України у розвиток демократії, становлення національної держави, у відстоювання національних інтересів України, сприяння інтеграції України до Європи та у зв’язку наближенням 25-ї річниці створення Руху, обласна Рада утворила громадський оргкомітет з підготовки та проведення заходів з нагоди цього ювілею, а також затвердила план основних заходів.
Очолив обласний громадський оргкомітету з підготовки та проведення заходів з нагоди 25-ї річниці Народного Руху України Валерій Сарана, заступники голови оргкомітету - Віктор Лабазов і Володимир Ступак, секретар оргкомітету - Сергій Соломаха. До складу оргкомітету увійшли: Надія Галковська, Олександр Гомоляко, Михайло Данилюк, Лариса Куровська, Василь Леоненко, Іван Панченко, Валентин Ральченко, Юрій Соболь, Василь Чепурний, Олексій Черепенко, Сергій Черняков, Анатолій Шацький.

Рада ухвалила заяву про ситуацію, що склалася у відносинах між обласним товариством «Просвіта» та видавцями газети «Сіверщина», яка в 1992 році була заснована Рухом спільно з товариством «Просвіта».
Прес-служба Чернігівської обласної організації

Народного руху України (Української народної партії «Рух»)


Валерій Сарана - голова Чернігівського обласного громадського оргкомітету з підготовки та проведення заходів з нагоди 25-ї річниці Народного Руху УкраїниДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar