реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Вибивають прикордоння

Як повідомив начальник Новгород- Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов, росіяни вночі 23 квітня безпілотниками атакували Новгород-Сіверський.

У місті зафіксували влучання по приватному сектору.
"Із 1:45 до 1:51 зафіксовано влучання трьох ворожих БпЛА, попередньо типу «Герань», у межах Новгорода-Сіверського. Удар завдано по приватному сектору міста. Внаслідок вибуху знищено жилий будинок, також пошкоджень зазнали прилеглі будівлі".

Як додав начальник районної військової адміністрації, інформація щодо травмованих уточнюється.

Учора кацапи атакували Семенівку пошкоджені два приватних будинки, поранено літню жінку, яку доставили до місцевого медзакладу.

Фото ілюстративне



Теги:дрони, російсько - українська війна, Новгород- Сіверський, Семенівка


Читайте також






Коментарі (0)
avatar