Великої води нема й не буде
Велика весняна вода на Десні стає нечастою гостею.
Навіть рівень снігу, від якого хтось сподівається на розкішне водопілля- оманливий. Бо вмикається дія ще кількох чинників, які вже давно в площині наших зим не здатні себе проявити.
Так, морози вже не в силах настільки солідненько охолодити землю, щоб рівень її промерзання сягнув бодай 50 сантиметрів!
Ніт,такого нема,а без цього навіть пів метровий шар снігових опадів ніколи не подарує нам щастя на правому березі Десни, на моїй батьківщині, отримати насолоду від повені з Путивльської чи Горової гори в панському Юхнові!
Се в час дитинства ми з захопленням вдивлялися на кілька кілометрів плеса гігантського Деснянського моря від 10-х чисел квітня і до 15 травня.
Вода над нулем поста в Новгороді-Сіверському мала піднятися між 500- 600см! Ото було видовище !
Днями, за звичкою ловити хайп, деякі "сміливі" блогери чернігово-сіверських інет ресурсів вкотре захотіли здивувати "великою водою", яка, начебто наразі в тутешніх краях під Новгородком!
Дурість всі ці хайпи!
Нема в цьому році на наших берегах того, щоб кричати " караул" чи " рятуйте".
Просто ,як кажуть, штатний режим. Так, низовинні дороги, рівчаки на заплаві та всілякі канави справді трішки " замочилися". Але в загальному плані справжньої води нема!
Певний перелік кліматичних змін таки забирає від нас частину дарунків природи й на правому березі Десни.
Пам'ятаймо про таке та сподіваймося на милість Всевишнього, додаючи розуму в тему свідомого природокористування!
Амінь.
Борис ДОМОЦЬКИЙ
Навіть рівень снігу, від якого хтось сподівається на розкішне водопілля- оманливий. Бо вмикається дія ще кількох чинників, які вже давно в площині наших зим не здатні себе проявити.
Так, морози вже не в силах настільки солідненько охолодити землю, щоб рівень її промерзання сягнув бодай 50 сантиметрів!
Ніт,такого нема,а без цього навіть пів метровий шар снігових опадів ніколи не подарує нам щастя на правому березі Десни, на моїй батьківщині, отримати насолоду від повені з Путивльської чи Горової гори в панському Юхнові!
Се в час дитинства ми з захопленням вдивлялися на кілька кілометрів плеса гігантського Деснянського моря від 10-х чисел квітня і до 15 травня.
Вода над нулем поста в Новгороді-Сіверському мала піднятися між 500- 600см! Ото було видовище !
Днями, за звичкою ловити хайп, деякі "сміливі" блогери чернігово-сіверських інет ресурсів вкотре захотіли здивувати "великою водою", яка, начебто наразі в тутешніх краях під Новгородком!
Дурість всі ці хайпи!
Нема в цьому році на наших берегах того, щоб кричати " караул" чи " рятуйте".
Просто ,як кажуть, штатний режим. Так, низовинні дороги, рівчаки на заплаві та всілякі канави справді трішки " замочилися". Але в загальному плані справжньої води нема!
Певний перелік кліматичних змін таки забирає від нас частину дарунків природи й на правому березі Десни.
Пам'ятаймо про таке та сподіваймося на милість Всевишнього, додаючи розуму в тему свідомого природокористування!
Амінь.
Борис ДОМОЦЬКИЙ
| Коментарі (0) |
