реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Валерій Куліч: "Я за чесність в житті і політиці"

Лідер передвиборної гонки в окрузі 205, висуванець партії «Блок Петра Порошенка» 8 жовтня відповів на запитання громадських організацій «Чесно» та «Опора», громадського телебачення та інших кандидатів в окрузі 205 під час «дебатів», які відбулися в прес-центрі «Чиста політика».

- Чому йдете до Верховної Ради?
- Я ніколи не був членом жодної партії, але зараз вирішив підтримати Президента Порошенка, адже не можу стояти осторонь. Єдиний шлях переламати ситуацію в країні – створити пропрезидентську більшість у парламенті, що дасть змогу сформувати дієздатний уряд. Парламент зможе прийняти необхідні реформи, а уряд їх провести. Бо досі у нас гілки влади діяли, як Лебідь, Рак і Щука. Є курс на євроінтеграцію, є стартегія реформ Президента 2020 - це наші дороговкази для роботи на наступні роки.

- Які основні завдання передвиборної програми?
- Децентралізація влади, проведення адміністративної реформи, роздержавлення комунальних ЗМІ та створення суспільного телебачення, забезпечення доступу українських товарів на світові ринки з перевагою сільськогосподарської продукції, подолання корупції, забезпечення енергетичної незалежності, збільшення витрат на оборону.

- Що передбачається у Вашій законотворчій роботі?
- Командою Президента Порошенка напрацьовано біля 60 реформ. Моя задача, щоб там була місцева проблематика. Наприклад, відновлення дії Закону про зону пріоритетного розвитку, тому що у нас великі території постраждали від чорнобильської катастрофи і без державної підтримки вони не піднімуться.

- Що для свого округу Ви плануєте зробити першочергово?
- У Чернігові треба провести адмінреформу шляхом ліквідації поділу на райони, що дасть змогу зекономити кошти, які виділяються на утримання Деснянської і Новозаводської районних у місті рад, провести ревізію використання бюджету і збільшить наповнення міського бюджету.
Друге: провести переоцінку комунального майна – ТЕЦ і «Обленерго». Комерційні структури його орендують за копійки. Також я організую незалежну експертизу комунальних тарифів, бо у їх собівартість включені витрати на чиновників і їх комфорт.

- Яким чином можна жити на невелику депутатську зарплату?
- Я зараз підписав меморандум з рухом «Чесно» і передав їм свою декларацію про доходи. Я створював і є власником досить великого аграрного бізнесу і не збираюся його продавати. Навпаки: якщо є десь буду використовувати своє депутатське становище для свого бізнесу – то громада через журналістів це побачить. Бо інакше кого ми дуримо, якщо депутат начебто віддає свій бізнес тещі, свату чи брату, а сам продовжує ним займатися. Закон забороняє депутату отримувати зарплату від свого бізнесу, але не зобов’язує його позбуватися. Передам свій бізнес в управління, але позбуватися не буду. Я виступаю за прозорість і чесність.Теги:дебати кандидатів, вибори 2014, Блок Петра Порошенка, Валерій Куліч, адмінреформа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar