Урок Олевської міськради для Чернігівської
![](https://siver.com.ua/_nw/92/14835817.jpg)
Як повідомили кореспонденту УНІАН в Олевскій міськраді, таке рішення прийняли депутати на черговій сесії.
«Сесія поставила крапку у питанні: виконувати чи не виконувати видані ще Віктором ЮЩЕНКОМ укази щодо винуватців жертв голодоморів та політичних репресій в Україні. Хоча провладними депутатами чинився спротив такому рішенню», - зазначається в повідомленні.
«Відтепер в Олевську не буде вулиць та однойменних провулків імені Павла Постишева, Станіслава Косіора , Григорія Петровського, Михайла Калініна , Григорія Котовського. Натомість, після перейменування постали нові, українські назви вулиць: Олени Теліги, Олега Ольжича, Гетьмана Виговського, Олексія Опанасюка, Героїв Крут, 20-річчя Незалежності України, Юрка Тютюнника»,- наголосили в прес-службі міськради.УНІАН
Читайте також |
Коментарі (0) |