реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Українці в Польщі протестують з приводу вбивства українця

06-Вер-21 559 0.0 0
У польському місті Вроцлав, де місцеві поліцейські вбили українського заробітчанина Дмитра Никифоренка, пройшла акція українців проти поліцейського свавілля.

Про це повідомило польське видання Gazeta.pl.

Українці, які працюють у Вроцлаві, вийшли на акцію протесту з вимогою провести справедливе розслідування інциденту і покарати поліцейських-вбивць. Організатори заявили, що протест має мирний характер, смерть Никифоренка - не перший випадок загибелі українця від рук польської поліції, а вбивство українського заробітчанина стало для польських правоохоронних органів межею, яку не варто було перетинати.

Нагадаємо, що 2 вересня [стало відомо], що у Вроцлаві був убитий український заробітчанин Дмитро Никифоренко. Його забили до смерті польські поліцейські нібито при спробі надання їм опору. При цьому свідчення з камер відеоспостереження - не на користь поліції: на відео видно, як Никифоренка б'ють і катують у Вроцлавському витверезнику. Про те ж повідомляють польські ЗМІ: до українця безпідставно застосували газ, закували його в наручники, били та душили.

Українець помер через побиття і тортури ще 30 липня, проте до початку вересня польські правоохоронці приховували обставини його загибелі. Після того як було оприлюднено інформацію про справжні причини смерті Никифоренка, інцидент викликав масштабний суспільний резонанс, в першу чергу, серед українських заробітчан.Теги:заробітчани, Україна - Польща


Читайте такожКоментарі (0)
avatar