Україна відкинула ультиматум Угорщини
У Міністерстві закордонних справ України відкинули ультимативні заяви Угорщини про відновлення транзиту російської нафти "Дружбою" через три дні. Про це заявив глава МЗС Андрій Сибіга, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Україна ультиматумів не приймає", - наголосив Сибіга.
Очільник МЗС нагадав, що напередодні президент України Володимир Зеленський "чітко повідомив, що інфраструктура "Дружби" була атакована Росією" і може запрацювати протягом місяця-півтора.
Питання відновлення "Дружби" також прокоментував голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, який підтвердив прогнозний в місяць-півтора термін для ремонту.
Нагадаємо, раніше Орбан погрожував силою змусити Україну відновити роботу нафтопроводу "Дружба". Остров
Від редакції "Сіверщини".
Мадяри ще за Корюківку не відповіли, за Єліно, за Козари...
"Україна ультиматумів не приймає", - наголосив Сибіга.
Очільник МЗС нагадав, що напередодні президент України Володимир Зеленський "чітко повідомив, що інфраструктура "Дружби" була атакована Росією" і може запрацювати протягом місяця-півтора.
Питання відновлення "Дружби" також прокоментував голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, який підтвердив прогнозний в місяць-півтора термін для ремонту.
Нагадаємо, раніше Орбан погрожував силою змусити Україну відновити роботу нафтопроводу "Дружба". Остров
Від редакції "Сіверщини".
Мадяри ще за Корюківку не відповіли, за Єліно, за Козари...
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



