реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Україна відкинула ультиматум Угорщини

У Міністерстві закордонних справ України відкинули ультимативні заяви Угорщини про відновлення транзиту російської нафти "Дружбою" через три дні. Про це заявив глава МЗС Андрій Сибіга, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Україна ультиматумів не приймає", - наголосив Сибіга.

Очільник МЗС нагадав, що напередодні президент України Володимир Зеленський "чітко повідомив, що інфраструктура "Дружби" була атакована Росією" і може запрацювати протягом місяця-півтора.

Питання відновлення "Дружби" також прокоментував голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, який підтвердив прогнозний в місяць-півтора термін для ремонту.

Нагадаємо, раніше Орбан погрожував силою змусити Україну відновити роботу нафтопроводу "Дружба". Остров

Від редакції "Сіверщини".
Мадяри ще за Корюківку не відповіли, за Єліно, за Козари...



Теги:широка війна, Україна - Угорщина, Андрій Сибіга, МЗС, нафтопровід Дружба, Орбан


Читайте також






Коментарі (0)
avatar