Головна › Новини › ПОДІЇ
"УДАР" проти нового закону
21-Лис-11 1140 0.0 0
Партія «УДАР Віталія Кличка» жорстко критикує ухвалений закон про вибори народних депутатів, та вважає великою помилкою позицію опозиційних партій, представники яких у парламенті підтримали владу і проголосували за повернення до змішаної системи виборів.

«Голосування деяких опозиційних сил за цей закон фактично легітимізує підготовку масштабних фальсифікацій, можливість застосування адміністративного і фінансового ресурсу на мажоритарних округах. Тепер влада матиме усі підстави говорити, що цей законопроект був компромісом, хоча насправді він більше схожий на змову», – йдеться у заяві партії.

До того ж, в законі не врахована думка авторитетної Венеціанської комісії щодо хибності повернення до змішаної системи. «Цей закон залишає закриті партійні списки. Замість того, аби вдосконалити виборче законодавство, парламент вкотре ухвалив закон для партії влади. Нонсенс, що до цього приєдналися політичні сили, лідери яких сьогодні знаходяться за гратами», – вважають представники партії «УДАР Віталія Кличка».

Партія «УДАР» звертатиметься до вітчизняних і міжнародних експертів, представників громадських організацій та рухів, зрештою, до усіх небайдужих українців із закликом вимагати від Верховної Ради перегляду тих положень закону, які не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії.Теги:партія УДАР, Закон про вибори, Кличко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar