Удар по Старобільську занепокоїв навіть Путіна
Ітоги подвєдьом. Судячи з усього, вчора наші вдарили по дуже жирній цілі в тимчасово окупованому рф Старобільську — рашка навіть скликала Радбез ООН через це.
Росія постійно воює з мирними мешканцями України: б'є по пологових будинках, дитячих лікарнях, школах, університетах, житлових будинках. Після російських ударів по цивільних об'єктах в Україні, найстрашніше — бачити як батьки обіймають мертві тіла українських дітей, яких дістають з-під завалів. Думаю, ви всі бачили не одне відео, — їх десятки, якщо не сотні. Буквально тиждень тому — в ніч на 14 травня — рф вдарила ракетою Х-101 по 9-поверховому житловому будинку у Дарницькому районі Києва, зруйнувавши цілий під'їзд з першого по дев'ятий поверх. Тоді загинуло 24 людини (зокрема 3 дитини), а кількість постраждалих перевищила півсотні. Ви знайдете не одне відео, як розбирають завали і дістають тіла людей.
Натомість у Старобільську чомусь ніхто над дітьми не ридає. І немає жодного відео, як трупи дітей дістають з-під завалів. Хоча, здавалося б: цивільні жертви внаслідок українського удару — це ж свято для російської пропаганди, подарунок прямо в руки. Невже окупаційна влада у всіх жителів Старобільська позабирала телефони? В інтернеті мали б бути десятки відео, як з-під завалів дістають тіла дітей, а їхні батьки ридають над ними. Але ні — немає жодного відео, яке б підтверджувало версію російської пропаганди. Можливо тому, що батьки цих «дітей» отримують вісточку кудись в Бурятію зі значним запізненням. Думаю, через кілька місяців ми побачимо некрологи про загибель «участников сво».
Не здивуюсь, якщо внаслідок удару у Старобільську загинули офіцери окупаційної армії рф — путін он аж вдруге за 5 років звернувся до військовослужбовців України і закликав не виконувати «злочинних наказів». Перший раз він таке робив ще в день повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року.
Сторінка Луганськ
Росія постійно воює з мирними мешканцями України: б'є по пологових будинках, дитячих лікарнях, школах, університетах, житлових будинках. Після російських ударів по цивільних об'єктах в Україні, найстрашніше — бачити як батьки обіймають мертві тіла українських дітей, яких дістають з-під завалів. Думаю, ви всі бачили не одне відео, — їх десятки, якщо не сотні. Буквально тиждень тому — в ніч на 14 травня — рф вдарила ракетою Х-101 по 9-поверховому житловому будинку у Дарницькому районі Києва, зруйнувавши цілий під'їзд з першого по дев'ятий поверх. Тоді загинуло 24 людини (зокрема 3 дитини), а кількість постраждалих перевищила півсотні. Ви знайдете не одне відео, як розбирають завали і дістають тіла людей.
Натомість у Старобільську чомусь ніхто над дітьми не ридає. І немає жодного відео, як трупи дітей дістають з-під завалів. Хоча, здавалося б: цивільні жертви внаслідок українського удару — це ж свято для російської пропаганди, подарунок прямо в руки. Невже окупаційна влада у всіх жителів Старобільська позабирала телефони? В інтернеті мали б бути десятки відео, як з-під завалів дістають тіла дітей, а їхні батьки ридають над ними. Але ні — немає жодного відео, яке б підтверджувало версію російської пропаганди. Можливо тому, що батьки цих «дітей» отримують вісточку кудись в Бурятію зі значним запізненням. Думаю, через кілька місяців ми побачимо некрологи про загибель «участников сво».
Не здивуюсь, якщо внаслідок удару у Старобільську загинули офіцери окупаційної армії рф — путін он аж вдруге за 5 років звернувся до військовослужбовців України і закликав не виконувати «злочинних наказів». Перший раз він таке робив ще в день повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року.
Сторінка Луганськ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



