реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

У селі Озерне (Святе) освячено духовно- культурний комплекс

13-Лис-21 510 0.0 0
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 листопада 2021 року завітав на Чернігівщину та освятив духовно-релігійний центр на честь святого архістратига Божого Михаїла в с. Озерне.

Під час Чину освячення Предстоятелю Православної Церкви України співслужили архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, запрошене та місцеве духовенство.

За богослужінням також молилися меценати та будівничі духовно-релігійного центру.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній після завершення освячення звернувся до присутніх із першосвятительським словом, в якому акцентував увагу на важливості цієї події в житті Православної Церкви України.

«Вірю, що духовно-релігійний просвітницький центр в майбутньому відіграє важливу роль у житті нашої незалежної помісної Української Православної Церкви. Це місце унікальне і в ньому будуть проходити заходи різного типу, які покликані розбудовувати і утверджувати духовні та моральні цінності. Я переконаний, що з Божою допомогою це приміщення слугуватиме для добрих і корисних справ. І сьогодні ми радіємо, адже ця подія свідчить, що наша Церква розвивається і утверджується», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель Православної Церкви України відзначив високими церковними нагородами меценатів Ігоря Бойка – орденом архістратига Божого Михаїла І ступеня, Ірину Бойко – орденом святої рівноапостольної княгині Ольги, Благословенною грамотою з відзнакою Вадима Павленка, а також Благословенними грамотами священників Чернігівської єпархії та будівничих.

На завершення урочистого заходу слова вдячності Предстоятелю висловив керуючий Чернігівською єпархією архієпископ Євстратій, який наголосив, що з Божою допомогою ця справа принесе багато плодів.

Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Від редакції "Сіверщини".
Історична назва села Озерне - Святе. Як бачимо, стара назва повертається по факту.



Теги:Чернігівська єпархія, митрополит Епіфаній, село Озерне, ПЦУ


Читайте також



Коментарі (0)
avatar