реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

У селах громади – приріст населення

18-Вер-18 658 0.0 0
На фоні розмов про демографічну кризу Михайло- Коцюбинська об’єднана територіальна громада повідомила про зростання числа мешканців у своїх селах. Про це йдеться у плані соціально- економічного розвитку громади.

Тільки в одному селі – у Жукотках число мешканців скоротилося, а в Кархівці, Левковичах, Андріївці та Михайло- Коцюбинському жителів побільшало від 2 до 400 (в адміністративному центрі громади). Загалом за рік у громаді із 7 922 осіб стало 8 423.

На збільшення числа мешканців вплинули, на жаль, не збільшення народжуваності і зменшення смертності, а відкриття нового заводу у Михайло- Коцюбинському та переїзд міських жителів – пенсіонерів на постійне місце проживання у села.

У 2017 році у Михайло-Коцюбинській громаді народилося 62 дитини, а померло 170 осіб. Хоча при поверненні в села чоловіків і жінок працездатного віку є надія і на збільшення народжуваності. Тим паче, що в громаді віку 20- 35 років (найкращий час для народження дітей) – майже 2 тисячі мешканців."Голос України"Теги:приріст населення, демографія, Михайло- Коцюбинська ОТГ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar