Головна › Новини › Гарячий коментар
У Кончі їх і кончать...
29-Жов-16 652 0.0 2
На днях доля закинула мене в Конча-Заспу, в районі села Козин. Знаєте, що мене вразило найбільш за все у цьому блатному царстві? Ні, не палаци і не вілли по 10000000$, хоча і вони також. Мене привели в ступор ПАРКАНИ, якими всі ці вілли огороджені.

Майже кожен будинок огороджений забором висотою в 2,3,4. а то і 6 метрів на будь-який смак: ковані, із цегли, бетонні, із стальних плит, у вигляді китайської стіни, оздоблені мармуром, міддю, золотом. На деякі забори витрачено матеріалів, яких вистачило б ще на один будинок. І чим дорожча вілла, тим вищий і товстіший паркан. Деякі екземпляри взагалі курйозні, це коли будиночок бідніший і менший, ніж забор.

Звідки така жадоба до фортифікаційних споруд? Що вони за ними ховають? Свою ницість? Це неймовірно сумне видовище. Це психіатрія. Наявність якоїсь новітньої української хвороби. Називається вона — добровільна ізоляція, а іншими словами — банальне жлобство! Якщо ви, ті хто за тими парканами живе, так не любите людей довкола, то і по вулиці тоді ходіть із якимись щитами чи в скафандрах, а раптом хтось накинеться на вас чи плюне !

Знаєте, що я нам всім раджу — кожного кандидата в депутати чи в президенти перевіряти на наявність такого паркану. Балотуєшся — показуй фото обійстя. Людина чесна та дружелюбна не буде відгороджувати себе від тих, з ким збирається будувати родинні стосунки. Ховати все, і самому ховатись за високим парканом і водночас, прозоро і відкрито керувати країною — речі не сумісні, до Фрейда не ходи.

Іван ЛЕНЬОХорошие нововсти


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:олігархи, Конча- Заспа, Іван Леньо, Козак- систем


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
У них звичайний страх. На рівні підсвідомості. Вони ж бо знають, якими "праведними" трудами гроші на обійстя "зароблялися". Тому накравши, хотілося сховатися. Так і ховаються тепер від народу. Щоб той народ не міг заглянути за паркан. Це тягнеться від "соціалізму". Якщо не спаплюжать задум, то за кілька років, Е-декларації свою справу зроблять і паркани поменшають.
avatar
2
чому тільки у Кончі. а що у нас мало "фортечних мурів". на жаль це символ створеного в Україні за роки незалежності.
avatar