реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
У Чернігові обговорювали спадщину російського монархіста
24-Лис-16 956 1.0 2
У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Шевченка пройшла міжнародна наукова конференція, присвячена російському церковному діячеві митрополиту Антонію (Храповицькому), що відзначався антиукраїнською позицією.

Конференція була присвячена 80-річчю від дня його кончини та 100-річчю його книги "Догмат Відкуплення". Ініціатором виступив російський монастир у Франції - Ліснинський та секретар маловідомої в нас Російської Істинно Православної Церкви Віталій Шумило.

Митрополит Антоній підтримував Білий рух і став першим першоієрархом Російської зарубюіжної церкви, яка нині стала частиною московського патріархату.

Про митрополита доповідали ректор Таврійського (евакуйованого в Україну з окупованого Криму) Володимир Казарін, благочинна російського емігрантського Леснинського монастиря Єфросинія (Молчанова), доктор культурології із Сербії Предраг Міодраг, головний редактор «Портала-Credo.Ru» Алєксандр Солдатов, емігрантка Марія Фьодорова.

Тема монархії прозвучала у повідомленні Віталія Шумило, секретаря оргкомітету конференции, який, спираючись на спогади Гетьмана України Павла Скоропадського, розповів про епізод із життя митрополита Антонія, коли він пропонував Гетьману помазання на царство.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Гетьманат Скоропадського, російська монархія, УНР, Україна - Росія


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
0
1
Тут, кажучи про якесь помазання Гетьмана України Павла Скоропадського, хочуть "примазатися" з російською імперщиною.
І як таке можна було проводити та ще й у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Шевченка?!
Ніякий він не національний.
avatar
2
Це точно.
avatar