Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
У Чернігові набрехали у виборчих бюлетенях
31-Жов-10 1702 0.0 0
Геть перекрутила місцева влада інформацію про кандидата в депутати по одномандатному виборчому округу до Чернігівської міської ради Олексі КОРЖА.
По-перше? на листівці? де міститься інформація про кандидата в депутати Олексіz Коржа? написано, що освіта в нього середня, хоча насправді — вища, отримана ще у 1989 році (авіаційна). По-друге? на виборчих бюлетенях рік народження його вказаний – 1985-й, хоча насправді 1968-й.
- Побачивши помилку про освіту, - розповідає пан Олексій, - я терміново, поїхав додому, взяв диплом, що засвідчує вищу освіту і, повернувшись із ним на дільниці, — а їх чотири —маркером виправив неправдиву інформацію. У бюлетенях, же виправити нічого не можна. Я вважаю це свідченням того, що влада боїться моєї принципової української позиції.
Це ж підтвердили і на дільниці.
- Мабуть, ви комусь добряче насолили, бо бюлетені друкували у видавничому комплексі «Деснянська правда». – розповіла голова комісія, що попросила не називати її прізвища.
Керівництво Чернігівської міської організації УНП, яка є суб’єктом висування Олексія Коржа, засвідчило, що дані які надавалися для друку бюлетенів, відповідали дійсності, а місцева територіальна комісія напередодні відмовила надати проекти бюлетенів для перевірки, як це буває зазвичай.
- Я думаю, це було зроблено свідомо, - розповів Сергій Черняков,- наприклад, ще про одного нашого кандидата Сергія Соломаху написано що він «бухгалтер УНП», хоча насправді він працює у Верховній Раді України.
Насправді інформація про Олексія Коржа, кандидата по одномандатному виборчому округу №4 до Чернігівської міської ради правдивою є така:
Корж Олексій Олексійович, 1968 року народження, приватний підприємець, освіта вища. Голова Чернігівської обласної організації «Наша Русь». Що підтверджує сайт Чернігівської міської ради
Таким чином приходимо до невтішного висновку: місцева влада намагається різноманітними методами, в тому числі й такими незаконними, вплинути на хід виборчого процесу.
Олександр ЯСЕНЧУК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:фальсифікації, УНП, Олексій Корж, вибори 2010


Читайте такожКоментарі (0)
avatar