реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Сусідні райцентри приймали гостей

30-Трав-18 678 0.0 0
«Капелюш» і «Куманець». Так звуться фестивалі, що пройшли у Сосниці та Мені. Сусідні райцентри приймали гостей: на батьківщині Олександра Довженка – фестиваль кіно і мистецтва «Капелюш» природно проходив на території садиби- музею видатного кінорежисера в Сосниці, а фестиваль гончарного мистецтва у Мені був зініційований гончарем Олегом Луцуком і на нього з’їхалися майстри з Чернігівщини та Білорусі.

У Сосниці показали короткометражні стрічки: «Голден лав» Павла Острікова, «Сходознавець» Максима Курочкіна та Анастасії Матешко, а також відверту документалістику від Дмитра Глухенького.

Один із гостей фестивалю — американський кінорежисер і продюсер українського походження В.Соловей представив в рамках заходу фільм «Once upon a mine»(«Міна») про події на Донбасі влітку 2014 року. Родзинкою сосницького фестивалю став петриківський розпис, продемонстрований майстрами з Дніпропетровщини.

На Троїцькому ярмарку у Мені керамічні вироби учасників фестивалю гончарного мистецтва розбирались, як гарячі пиріжки."Голос України"Теги:Куманець, Капелюш, фестивалі, Мена, Сосниця


Читайте такожКоментарі (0)
avatar